Orco sprzeda biznes logistyczny i biurowy w Rosji
Orco Property Group zawarło umowę sprzedaży swoich aktywów w Rosji za 53 mln euro na rzecz lokalnego inwestora – poinformowała spółka w komunikacie. Prezes Orco Jean-Francois Ott podkreślił, że spółka kontynuuje wdrażanie strategii, która zakłada koncentrację na czterech miastach: Pradze, Berlinie, Warszawie i Budapeszcie. Źródło: www.propertynews.pl
Orco Property Group zawarło umowę sprzedaży swoich aktywów w Rosji za 53 mln euro na rzecz lokalnego inwestora – poinformowała spółka w komunikacie.
Prezes Orco Jean-Francois Ott podkreślił, że spółka kontynuuje wdrażanie strategii, która zakłada koncentrację na czterech miastach: Pradze, Berlinie, Warszawie i Budapeszcie.
Źródło: www.propertynews.pl
Ostatnie artykuły
4 sierpnia 2026
Warszawski rynek biurowy przyspiesza. Popyt wzrósł o 38%, powrót dużych transakcji
AXI IMMO prezentuje analizę rynku powierzchni biurowych w Warszawie w 1 poł. 2026 r.
22 lipca 2026
Sale & leaseback – nieruchomość jako narzędzie finansowania rozwoju firmy
AXI IMMO odpowiada dlaczego coraz więcej firm wykorzystuje nieruchomości komercyjne jako źródło kapitału na inwestycje, ekspansję i transformację biznesu.
17 lipca 2026
Nowoczesne biura, które wspierają rekrutację i efektywność pracowników
Ekspert AXI IMMO wskazuje kluczowe trendy w poszukiwaniu nowej powierzchni biurowej
14 lipca 2026
AXI IMMO wspiera rozwój firmy UDH w nowym regionie Polski
Importer i dystrybutor markowych napojów i żywności wynajmuje 1400 mkw. w Park Rysy Kraków



