+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

G4 Garage zwiększa powierzchnię najmu w centrum logistycznym w Krakowie

Firma G4Garage, dystrybutor olejów samochodowych i płynów eksploatacyjnych przedłużył najem powierzchni magazynowej w Centrum Logistycznym Kraków II, zwiększając jej wielkość do ok. 3,4 tys. mkw. W ofercie Biura Inwestycji Kapitałowych SA dostępne są jeszcze powierzchnie w Krakowie oraz na Śląsku od min. 850 mkw .

020061

Firma G4 Garage Sp. z o.o. korzysta z oferty Biura Inwestycji Kapitałowych SA od 2011 r. Dzięki podpisanej nowej umowie zwiększyła wielkość wynajmowanej powierzchni magazynowej o dodatkowe 850 mkw. do łącznie ok. 3,4  tys. mkw.

G4 Garage specjalizuje się w dystrybucji olejów samochodowych i płynów eksploatacyjnych. Zajmuje się także handlem częściami, filtrami, kołpakami i oponami. Park logistyczny Kraków II zlokalizowany jest w dzielnicy Rybitwy, czyli w przemysłowej części Krakowa. W odległości 1,5 km od obiektu przebiega wschodnia obwodnica miasta.

Park logistyczny oferuje ok. 10 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz prawie 1 tys. mkw. powierzchni biurowo – socjalnej.

Biuro Inwestycji Kapitałowych SA zarządza obecnie trzema centrami logistycznymi: CL Kraków I, CL Kraków II i Śląskim Centrum Logistycznym. W ramach tych parków najemcy korzystają z ponad 50 tys. mkw. powierzchni magazynowych. W przygotowaniu jest rozpoczęcie budowy parku CL Kraków III o docelowej powierzchni magazynowej liczącej około 20 tys. mkw.

Źródło: Propertynews

Powiązane wpisy

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial