Spółka Omnires zajęła 5 214 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej i magazynowej, zlokalizowanej w parku logistycznym Tulipan Park Warszawa w Nadarzynie.

Omnires specjalizuje się w dystrybucji artykułów wyposażenia łazienek i kuchni. Spółka działa na polskim rynku artykułów instalacyjno-sanitarnych od 20 lat.

Park logistyczny w Nadarzynie

Tulipan Park Warszawa położony jest na terenie 30 hektarów, zlokalizowanym w strategicznym miejscu w podwarszawskim Nadarzynie. Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 8 oraz 4 km od drogi krajowej nr 7. Park oferuje łącznie 130 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Minimalne moduły do wynajęcia , zaczynają się od 3 000 m² i mogą zostać zaprojektowane oraz wybudowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami najemcy.

Dodatkowo wkrótce w Nadarzynie powstanie całkowicie nowy produkt na polskim rynku powierzchni magazynowych, tzw. small boxy, rozpoczynające się od 500 mkw. W ramach tego projektu zrealizowane zostaną cztery budynki o wielkości od 5000 do 7000 mkw.

ŹRÓDŁO: www.eurologistics.pl