Biuro Inwestycji Kapitałowych SA na początku roku 2014 podpisało nową umowę najmu w Centrum Logistycznym Kraków II na powierzchnię magazynową 2500 mkw. wraz z zapleczem biurowo socjalnym na poziomie 200 mkw. Najemcą powierzchni została firma G4 Garage, która poprzez transakcję zwiększyła powierzchnię wynajmowaną w obiekcie.

G4 Garage istnieje na rynku od 2005r i od początku swojej działalności specjalizuje się w sprzedaży olei samochodowych. W roku 2013 spółka podpisała nowe umowy najmu lub przedłużyła aktualne na wynajem powierzchni magazynowo biurowej na poziomie ok. 22 000 mkw. co stanowi 40 proc. aktualnych zasobów magazynowo – biurowych firmy.

Biorąc pod uwagę zainteresowanie powierzchniami należącymi do BIK SA należy się spodziewać podobnych a nawet lepszych wyników w następnych latach. W ramach działalności deweloperskiej na rynku magazynowym spółka zamierza zrealizować najbliższym czasie kolejne inwestycje, przede wszystkim na posiadanych gruntach czyli w Sosnowcu oraz w Krakowie. BIK SA jeszcze dysponuje ostatnimi wolnymi powierzchniami w Śląskim Centrum Logistycznym oraz w Centrum Logistycznym Kraków II – tłumaczą przedstawiciele firmy.

Źródło: propertynews.pl