+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

AXI IMMO pozyskuje nowych najemców dla Centrum Kowale

AXI IMMO – ekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, pozyskał kolejnych najemców dla Centrum Kowale w Trójmieście. Ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych PEPCO zajmie 300 mkw. Ponadto, oferta usługowa centrum powiększy się o punkt obsługi klienta Play i salon optyczny Main Optic.

Centrum Kowale to inwestycja typu Convenience Shopping Center gwarantująca mieszkańcom okolic dokonywanie szybkich, najbardziej pilnych zakupów. Centrum Kowale powstanie wśród dużych osiedli mieszkaniowych Trójmiasta, w których obecnie brakuje alternatywy dokonywania zakupów w jednym miejscu. Przewidywana powierzchnia handlowa wyniesie ok. 5,4 tys. mkw. Obiekt będzie dysponował 162 miejscami parkingowymi.

PEPCO to ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych, oferujących artykuły odzieżowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku. Na ofertę sieci składa się ok. 2 tys. produktów – odzież damska, męska, dziecięca i niemowlęca, bielizna, modne dodatki i akcesoria, artykuły papiernicze, gry i zabawki, artykuły dekoracyjne i wyposażenia wnętrz, walizki, torby, torebki i plecaki.

„Wybór Centrum Kowale jest elementem konsekwentnie realizowanej przez naszą firmę strategii rozwoju. Przyjęty przez nas model budowy sieci zakłada od 70 do 80 nowych sklepów rocznie zlokalizowanych w centrach i galeriach handlowych w całej Polsce. Potencjał lokalizacji i obecność operatorów spożywczych zdecydowały o wyborze Centrum Kowale na nasz kolejny sklep” – powiedziała Marcin Stańko, Dyrektor Operacyjny PEPCO.

Nowe usługi w Centrum Kowale

Salony Play i Main Opitc będą zlokalizowane na parterze (poziom 0) – Play w sąsiedztwie hipermarketu Tesco, a optyk w bezpośrednim sąsiedztwie apteki w pobliżu jednego z dwóch głównych wejść na teren Centrum. Operator sieci komórkowej wynajął 47 mkw., a optyk 32,4 mkw.

Otwarcie Centrum Kowale planowane jest na IV kwartał 2012 r. Generalnym wykonawcą obiektu jest Rex Bud Budownictwo Sp. z o. o. SKA z Łodzi. Zakończenie prac budowalnych przewidziane jest na połowę września br. Całkowity koszt inwestycji szacowany jest na ok. 34 mln zł. Za komercjalizację obiektu odpowiada AXI IMMO.

 Więcej o inwestycji na www.centrumkowale.pl

Powiązane wpisy