1 700 mkw. w Alliance Silesia Logistics Center wynajęte

Packaging Logistics Services Polska podpisała umowę najmu 1 700 mkw. powierzchni użytkowo-magazynowej w kompleksie logistycznym Menard Doswell w Czeladzi


16 lipca 2013
Monika Rykowska

Packaging Logistics Services Polska – wchodząca w skład brytyjskiej The Bibby Line Group, specjalizująca się w produkcji i logistyce przekładek z tworzyw sztucznych do wielokrotnego użytku – podpisała umowę najmu 1 700 mkw. powierzchni użytkowo-magazynowej w kompleksie logistycznym Menard Doswell w Czeladzi.

Alliance Silesia Logistics Center to nowoczesny obiekt logistyczny średniej wielkości, zlokalizowany w Czeladzi, na tyłach centrum handlowego M1. Całkowita powierzchnia Alliance Silesia Logistics Center wynosi 90 000 mkw., a minimalny moduł do wynajęcia w halach magazynowych klasy A to 1 700 mkw. Lokalizacja w pobliżu portu lotniczego w Katowicach czyni ten obiekt dodatkowo atrakcyjnym. Park Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi zlokalizowany jest w odległości około 8 km od centrum Katowic oraz 7 min od autostrady. Bezpośredni dostęp do drogi E75 umożliwia również działanie na rynkach innych krajów.

Źródło: www.propertynews.pl

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com