Z początkiem sierpnia 2018 roku na stanowisko Chief Operating Officer została nominowana Joanna Kowalewska związana z firmą AXI IMMO niemal od jej początku. Joanna Kowalewska w firmie łączyła dotychczas kompetencje prawne, transakcyjne i związane z zarządzeniem biurem. Czego ukoronowaniem jest jej awans na Dyrektora Operacyjnego firmy AXI IMMO.

Joanna Kowalewska jest jednym z pierwszych pracowników firmy AXI IMMO, która powstała w 2009 r. Joanna wspierała rozwój firmy świadcząc usługi prawne, ale też obsługując klientów korporacyjnych i zajmując się bieżącą obsługą biura.

Chief Operating Officer – Joanna Kowalewska

Na nowym stanowisku Dyrektor Operacyjnej Joanna będzie nadal brała udział w projektach dla kluczowych klientów firmy oraz odpowiadała za współpracę międzynarodową i przetargi, w którym bierze udział AXI IMMO. W zakresie kompetencji Joanny będzie również zarządzanie współpracą pomiędzy działami.

“Joanna jest z nami od samego początku i stanowi ważny filar AXI IMMO. Jej wiedza, doświadczenie a także zaangażowanie miały ogromny wpływ na sukces i dzisiejszą pozycję AXI IMMO na rynku. Nominacja na stanowisko Dyrektor Operacyjnej jest kolejnym krokiem w rozwoju kompetencji zespołu AXI IMMO.” – komentuje Renata Osiecka, założycielka i właścicielka AXI IMMO.

“Awans na stanowisko Dyrektor Operacyjnej jest dla mnie wyróżnieniem i jednocześnie motywacją do dalszej pracy. Moim celem jest wzrost efektywności biznesowej poprzez usprawnienie mechanizmów organizacji i procesów operacyjnych w poszczególnych działach firmy.” – dodaje Joanna Kowalewska.

Nowa dyrektor z branżą nieruchomości związana jest blisko 12 lat. Przed dołączeniem do zespołu AXI IMMO Joanna Kowalewska pracowała w dziale finansowym firmy Panattoni Europe. Odpowiadała tam za pozyskiwanie finansowania dla projektów deweloperskich. Joanna Kowalewska ukończyła wydział prawa na UKSW w Warszawie.