Firma Thedy & Partners zajmująca się doradztwem podatkowym wynajęła 390  mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Moniuszki 1A. W transakcji doradzała klientowi firma AXI IMMO.

Firma Thedy & Partners działa na rynku od 2015 roku i oferuje usługi z zakresu podatków, postępowań oraz pomocy publicznej. Firma świadczy szeroki wachlarz usług obejmujący m.in. doradztwo transakcyjne, planowanie podatkowe dla przedsiębiorstw i osób fizycznych, postępowanie podatkowe i sądowe, prowadzenie rozliczeń VAT, obsługę podatkową i temu podobne.

Doradcy podatkowi Thedy & Partners w nowym biurze

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji i zapotrzebowaniem na większą powierzchnię biurową firma zadecydowała o najmie przestrzeni w wysokościowcu Moniuszki 1A w dzielnicy Śródmieście w Warszawie. Najemca w nowej lokalizacji będzie dysponował nowoczesną powierzchnią sięgającą 390 metrów kwadratowych.

Poszukiwaliśmy powierzchni biurowej w atrakcyjnej lokalizacji. Przede wszystkim dobrze skomunikowanej oraz oferującej atrakcyjne, tętniące życiem otoczenie ze względu na naszych pracowników i klientów. Moniuszki 1A to obiekt zlokalizowany blisko metra, ale też licznych linii tramwajowych i autobusowych. Łatwo do nas dotrzeć zarówno komunikacją miejską jak i własnym środkiem transportu. Ponadto, wokół mamy aktywną  przestrzeń miejską, stanowiącą wartość dodaną dla pracowników, która nie tylko podnosi komfort pracy ale pozwala również na atrakcyjne formy spędzenia czasu poza nią. ” – komentuje Łukasz Kupryjańczyk, wspólnik w firmie Thedy & Partners.

Klient potrzebował biura nie tylko spełniającego jego obecne potrzeby, ale również dającego mu możliwość przyszłej ekspansji, gdyż firma w przeciągu najbliższych dwóch lat zamierza znacząco zwiększyć zatrudnienie. W związku z tym poszukiwaliśmy powierzchni w atrakcyjnej lokalizacji i wysokim standardzie, która przyciągnie potencjalnych pracowników do organizacji i będzie stanowić dla nich jeden z oferowanych przez firmę benefitów.” – dodaje Jakub Potocki, Office Negotiator w AXI IMMO.

Wynajmującego reprezentowała firma NAI Estate Fellows.

Moniuszki 1A to biurowiec znajdujący się w dzielnicy Śródmieście, oddany do użytku w 2002 roku. Znajduje się w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji, blisko metra Świętokrzyska i licznych linii tramwajowych i autobusowych. Całkowita powierzchnia tego wielokondygnacyjnego gmachu to prawie 12 tys. metrów kwadratowych, z czego największą część zajmuje powierzchnia biurowa – prawie 10 tys. metrów kwadratowych.