Nowa Szkoła wynajmuje w Panattoni Central European Logistics Hub w Łodzi

Firma Nowa Szkoła – lider polskiego rynku mebli oraz pomocy edukacyjnych i dydaktycznych wynajęła ponad 7 500 mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w Panattoni Central European Logistics Hub w Łodzi. AXI IMMO doradzało klientowi w negocjacjach umowy najmu.


27 listopada 2018
Monika Rykowska
Nowa Szkoła wynajmuje magazyn w Panattoni Central European Logistics Hub w Łodzi doradza AXI IMMO
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nowa Szkoła jest polską firmą i istnieje na rynku od 1992 roku. Specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu placówek w meble żłobkowe, przedszkole i szkolne, a także sprzęt rehabilitacyjny oraz sportowy, jak również pomoce dydaktyczne i zabawki edukacyjne.

Nowa Szkoła w nowym magazynie w Panattoni Central European Logistic Hub

Z uwagi na rozwój firmy i zapotrzebowanie na większą powierzchnię magazynową o wysokim standardzie, firma zdecydowała się na relokację do kompleksu Panattoni Central European Logistic Hub. W nowym obiekcie najemca będzie dysponował blisko 7 300 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz około 260 mkw. powierzchni biurowej.

Podczas wyboru nowej powierzchni magazynowej kluczowa była dla nas lokalizacja i możliwości adaptacyjne nowej przestrzeni. Zależało nam na magazynie będącym w granicach administracyjnych miasta Łodzi, głównie ze względu na naszych pracowników, którym chcieliśmy zapewnić dogodny dojazd do pracy. W tym zakresie kompleks Panattoni Central European Logistics Hub w pełni spełnił nasze oczekiwania. Jego lokalizacja jest atrakcyjna zarówno pod kątem rozwiniętej infrastruktury drogowej, jak i dostępności środków komunikacji miejskiej, co pozwala nam na organizację efektywnej logistyki krajowej i eksportowej.”– komentuje Łukasz Wronka, Menedżer ds. logistyki w Nowa Szkoła Sp. z o.o.

Firma Nowa Szkoła zdecydowała się na wynajem powierzchni w kompleksie Panattoni Central European Logistics Hub z uwagi na atrakcyjną lokalizację parku oraz korzystne warunki czynszowe. Istotna także była możliwość dostosowania aspektów technicznych obiektu do potrzeb firmy, której działalność wymaga ponadstandardowej nośności posadzki. Głównie ze względu na specyficzne wymagania techniczne klienta, poszukiwanie odpowiedniej powierzchni musiało być zawężone do obiektów będących w fazie planowania. Co, nie ukrywam, było pewnym wyzwaniem. Dlatego cieszę się, że znaleźliśmy rozwiązanie, które w pełni satysfakcjonuje i odpowiada potrzebom firmy Nasza Szkoła.” – dodaje Hubert Wojtera, Industrial & Logistic Senior Consultant w AXI IMMO.

Panattoni Central European Logistics Hub

Panattoni Central European Logistics Hub to kompleks logistyczny zlokalizowany w Łodzi przy ul. Jędrzejowskiej, tuż przy autostradzie A1, zaledwie 30 km od węzła Łódź Północ, gdzie krzyżują się autostrady A1 i A2. Lokalizacja parku w centrum Polski z dostępem do europejskich szlaków, jak również położenie w granicach miasta, pozwalają na sprawną logistykę krajową i eksportową. Ponadto położenie zapewnia dostęp do sieci łódzkiej komunikacji publicznej. Docelowa wielkość całego kompleksu to ponad 400 000 mkw., z czego już 315 000 mkw. to powierzchnia istniejąca i w budowie.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com