AXI IMMO nowym członkiem sieci IRELS

Międzynarodowa współpraca AXI IMMO w IRELS


18 grudnia 2018
Monika Rykowska
Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO członek IRELS

Firma AXI IMMO została nowym członkiem międzynarodowej sieci firm specjalizujących się w sektorze nieruchomości logistycznych IRELS (International Real Estate Logistics Solutions).

IRELS został założony w 2017 przez francuską, niezależną agencję doradczą EOL, w celu rozwoju międzynarodowej współpracy i realizacji ponadnarodowych projektów logistycznych dla klientów firm stowarzyszonych.

AXI IMMO wśród europejskich doradczych firm rynku nieruchomości magazynowo – logistycznych

Firma AXI IMMO jako wiodący doradca na rynku nieruchomości magazynowo-logistycznych w Polsce z przyjemnością dołączyła do sieci. W gronie firm doradczych zrzeszonych w ramach sieci IRELS są: EOL z Francji, INVERTICA z Hiszpanii, LOGIVEST z Niemiec, 108 AGENCY z Czech i Słowacji.

Aktualnie sieć IRELS tworzy 18 biur i 200 ekspertów rynkowych wspierających klientów w różnego typu projektach nieruchomościowych. Począwszy od identyfikacji istniejących nieruchomości po przeprowadzenie procesów inwestycji BTS, doradztwo przy poszukiwaniu gruntów inwestycyjnych czy sprzedaż inwestycyjną.

„Jestem przekonana, że członkostwo w sieci IRELS to kolejny krok rozwoju międzynarodowej oferty AXI IMMO. Ścisła współpraca z naszymi partnerami, pracującymi w tych samych, wysokich standardach i wyznających te same wartości, będzie wartością dodaną dla naszych klientów.” – komentuje Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

Rozmowy z kolejnymi niezależnymi agencjami doradczymi specjalizującymi się w doradztwie w sektorze logistycznym w innych europejskich krajach są na zaawansowanym etapie. Więcej o IRELS na stronie: www.irels.net

O AXI IMMO

AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych w tym: wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, a także zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych. W ramach oferty firma świadczy usługi zarządzania łańcuchami B2B a także B2C. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego. Firma AXI IMMO otrzymała tytuł najlepszej Lokalnej Agencji Roku w latach 2012 – 2018 w prestiżowym międzynarodowym konkursie CiJ Awards organizowanym przez magazyn CEE CiJ Journal. Firma otrzymała także nagrodę dla Najlepszego Zespołu w sektorze magazynowym w latach 2016 -2017.

Więcej o AXI IMMO dowiesz się na tej stronie poświęconej działaności firmy AXI IMMO.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com