AXI IMMO – ekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, zajmie się komercjalizacją Galerii Handlowej ABC w Białymstoku. Całkowita powierzchnia przeznaczona pod wynajem wyniesie ok. 17 000 mkw. Obiekt powstanie przy ul. Kaczorowskiego w Białymstoku. Inwestorem jest firma Market-Bud Sp. z o. o.

Galeria Handlowa ABC

Galeria Handlowa ABC to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy. Galeria będzie zlokalizowana przy ul. Kaczorowskiej tylko 1 km od ścisłego centrum miasta, w pobliżu Parku Centralnego i Pałacowego, w sercu dużego osiedla mieszkaniowego. Dostęp do Galerii będzie z różnych części miasta – obok znajduje się przystanek z licznymi liniami autobusowymi.

Powierzchnia obiektu przeznaczona pod wynajem to około 17 000 mkw., gdzie na trzech kondygnacjach zaplanowane są: handel, usługi oraz strefa rozrywki. Do dyspozycji klientów przewidziany jest wielopoziomowy parking na ok. 500 samochodów. Operatorem spożywczym będzie sieć Piotr i Paweł. Rozmowy z pozostałymi najemcami rozpoczęły się. Obiekt jest skomercjalizowany w 36%.

Projekt architektoniczny przygotowała pracownia architektoniczna AB Architects z Białegostoku. Obiekt będzie miał nowoczesny wygląd z duża ilością elementów szklanych.

Białystok to największe miasto regionu, które w ostatnim latach przeżywa dynamiczny rozwój. Galeria ABC to projekt, który ma duży potencjał biznesowy. Atrakcyjne położenie w centrum miasta, dogodne połączenia komunikacyjne, sąsiedztwo dużych osiedli mieszkaniowych to niezaprzeczalne atuty nowej inwestycji – powiedziała Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.