AXI IMMO Group świętuje dziesiąte urodziny. W ciągu dekady działalności polska firma doradcza działająca na rynku nieruchomości komercyjnych stała się znaczącą siłą na rynku agencji doradczych w Polsce.

AXI IMMO rozpoczęła działalność w kwietniu 2009 r., w czasie największego kryzysu w branży nieruchomości. W ciągu 10 lat firma doradzała ponad 400 klientom w prawie 700 transakcjach. Dziś AXI IMMO tworzy zespół blisko 60 specjalistów, którzy z roku na rok skutecznie poszerzają udział w rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

AXI IMMO Group świętuje

W ramach świętowania okrągłej rocznicy działalności 30 maja 2019 roku w zabytkowych murach Fortu Legionów w Warszawie odbyła się uroczysta Gala pt. „Be Inspired” z udziałem klientów i partnerów biznesowych AXI IMMO. W specjalnie zaaranżowanych na tę okazję wnętrzach nawiązujących formą wizualną i muzyczną do tematu przewodniego wieczoru bawiło się ponad 300 gości.

Założycielka AXI IMMO Renata Osiecka we wzruszającym przemówieniu podziękowała wszystkim klientom, partnerom biznesowym i pracownikom za wspólne projekty i wieloletnią współpracę. Dodatkowo, zaprezentowana została multimedialna animacja z podsumowaniem 10-letnich dokonań firmy.

“Be Inspired”

Wydarzeniem wieczoru był koncert gwiazdy muzyki alternatywnej w Polsce Krzysztofa Zalewskiego, który specjalnie dla gości AXI IMMO zagrał największe przeboje.

Podczas eventu nie zabrakło również urodzinowego tortu, który podany został także w nietypowej formie „małych dzieł sztuki” – pojedynczo przygotowywanych torcików w kolorach z logo firmy AXI IMMO.

W trakcie Gali AXI IMMO do dyspozycji gości były dodatkowe atrakcje nawiązujące do sztuk graficznych i wizualnych. M.in. specjalny pokój „Find the words”, fotobudka pozwalająca na stworzenie zdjęcia z nałożonym motywem miast Warszawy i Katowic czy projekt „Worhol”, czyli fotobudka tworząca multimedialną, wielokolorową postać nawiązującą do prac słynnego artysty.

AXI IMMO Group jest od lat aktywna w w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych. Są nimi powierzchnie magazynowe, powierzchnie biurowe, grunty inwestycyjne a także doradztwo inwestycyjne, property i facility management. Firma realizuje projekty w zakresie sektora nieruchomości komercyjnych w Polsce i za granicą. Biura AXI IMMO znajdują się w Warszawie, Katowicach oraz Łodzi i Wrocławiu. AXI IMMO należy do międzynarodowych organizacji, które zrzeszają najlepszych specjalistów branży nieruchomości komercyjnych. W ramach partnerstwa międzynarodowego AXI IMMO Group należy do Gerald EVE International oraz IRELS. Pracownicy firmy są członkami stowarzyszenia SIOR a także RICS.

Gala AXI IMMO Group 2019