AXI IMMO doradzał Fine Logistics przy wynajmie ponad 2 000 mkw. w MLP Pruszków I

AXI IMMO – ekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, doradzał Fine Logistics przy wynajmie powierzchni magazynowo-biurowej. Operator logistyczny będzie zajmował ponad 2 000 mkw. w parku dystrybucyjnym Millenium Logistic Park Pruszków I.


19 listopada 2013
Monika Rykowska
AXI IMMO doradzał Fine Logistics przy wynajmie ponad 2 000 mkw. w MLP Pruszków I

Fine Logistics świadczy usługi w zakresie spedycji i transportu drogowego, lotniczego oraz morskiego. Ponadto, firma organizuje i wykonuje szereg czynności towarzyszących procesom logistycznym. Operator działa na terenie Polski, Europy, jak i w wymiarze globalnym. Fine Logistics posiada magazyny w Leśmierzu (Łódź), Gdańsku, Wrocławiu i Pruszkowie, łącznie ok. 15 000 mkw. W parku dystrybucyjnym MLP Pruszków I operator wynajął 1 440 mkw. powierzchni magazynowej i 590 mkw. powierzchni biurowej.

Pomimo dość krótkiej historii na rynku, stale powiększamy grono naszych klientów. Oferujemy szereg rozwiązań, które znacząco zwiększają efektywność procesów logistycznych. W związku z nowymi kontraktami zdecydowaliśmy się na wynajem nowej powierzchni w Pruszkowie. Wybraliśmy park MLP Pruszków I, ze względu na atrakcyjną lokalizację, tuż przy węźle autostrady A2 – powiedział Dariusz Wakuła, Prezes Zarządu Fine Logistics.

Jest to już kolejna transakcja, przy której doradzaliśmy Fine Logistics. Tym razem klient poszukiwał w rejonie Warszawy powierzchni magazynowej z dość dużym komponentem biurowym. Spośród przedstawionych ofert firma zdecydowała się na park MLP Pruszków ze względu na optymalne położenie parku do organizacji dystrybucji w skali regionu i kraju oraz najlepsze dopasowanie oferty do jej potrzeb – dodał Wojciech Waryś, Associate Partner AXI IMMO.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Park położony jest w Pruszkowie, 18 km od centrum Warszawy, kilka kilometrów od węzła autostrady A2 Konotopa. Na terenie 43 ha powstał park magazynowy o powierzchni ok. 165 000 mkw. Park posiada dostęp do bocznicy kolejowej. Do każdego budynku przylega duży plac manewrowy dla samochodów ciężarowych oraz parking dla samochodów osobowych. Dobrze rozwinięta sieć komunikacji publicznej w pobliżu kompleksu zapewnia stały dostęp do wykwalifikowanych pracowników. Na terenie kompleksu pracuje około 3 000 osób.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com