Biurowiec Mistral A Office Building w Warszawie

Mistral A Office Building Warszawa Ochota

Biuro do wynajęcia przy Alejach Jerozolimskich w biurowcu Mistral na Ochocie

Powierzchnia 200 - 4000 m2
Średnia cena w regionie: 14.00-18.00 EUR / m2
mazowieckie, Warszawa, Ochota
Al. Jerozolimskie 162, Warszawa, Polska
ID oferty: bk9720

W biurowcu Mistral A Office Building polecamy biura do wynajęcia na warszawskiej Ochocie. Ten 9- piętrowy biurowiec klasy „A” to ponad 12 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia przy Alejach Jerozolimskich, w doskonałej, biznesowej lokalizacji Warszawy.

Lokalizacja Mistral A Office Building

  • Biurowiec Mistral A Office Building zlokalizowany jest w Warszawie, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ochota, przy Alejach Jerozolimskich 162.
  • Obiekt znajduje się 8 minut jazdy od stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz 5 minut jazdy autem od metrów od Placu Zawiszy. Liczne przystanki autobusowe i tramwajowe w pobliżu, zapewniają szybką komunikację ze wszystkimi dzielnicami miasta.
  • Lokalizacja kompleksu Mistral A Office Building zapewnia łatwy dojazd do biura zarówno pracownikom jak i kontrahentom. Jedynie 2 kilometry dzieli biurowiec od Galerii Handlowej Blue City oraz Dworca Zachodniego.
  • W pobliżu obiektu Mistral A Office Building znajdują się renomowane hotele jakie jak: Triton Park Apartments, Hotel Mercure Warszawa Airport, Sound Garden Hotel, Hotel Lokum, IBIB PAN, ibis Warszawa Reduta lub Lord Hotel.

Zalety nieruchomości

  • Biuro przy Alejach Jerozolimskich;
  • Mistral znajduje się w odległości 6 km od centrum i 9 km na północ od Lotniska Chopina.
  • Nieruchomość cechuje doskonały dostęp do komunikacji miejskiej i podmiejskiej, gdyż budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie peronu kolejki WKD oraz przystanków autobusowych licznych linii miejskich.
  • Wychodząc naprzeciw potrzebom najemców właściciel biurowca zapewnia indywidualną aranżację powierzchni, która spełni wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Dostępność

  • natychmiast

Jeśli interesuje Cię inna powierzchnia niż Biura do wynajęcia w lokalizacji biznesowej Warszawy w Mistral A Office Building, zobacz inne biurowce w regionie lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej

Martin Lipiński AXI IMMO
Martin Lipiński
+48 725 pokaż numer
martin.lipinski@axiimmo.com
Jakub Potocki
+48 725 pokaż numer
jakub.potocki@axiimmo.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Axi Immo Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, zawartych w niniejszym formularzu w zakresie niezbędnym do świadczenia usług przez tę firmę (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij