Axi Immo z nagrodą w konkursie Eurobuild Awards 2025
Tytuł najlepszego zespołu powierzchni magazynowych potwierdza silną pozycję firmy doradczej Axi Immo na rynku nieruchomości przemysłowych i logistycznych.

Szacowany czas czytania: 4 minuty
Tytuł Warehouse Agency Team of the Year dla AXI IMMO w Eurobuild CEE Awards
AXI IMMO została uhonorowana tytułem Warehouse Agency Team of the Year 2025 w Eurobuild CEE Awards. To prestiżowe wyróżnienie potwierdza silną pozycję AXI IMMO w segmencie nieruchomości przemysłowych i logistycznych, sektorze, który od lat stanowi fundament działalności firmy.
W imieniu AXI IMMO nagrodę odebrali Renata Osiecka, Hubert Wojtera, Karol Osiecki, Piotr Roszkowski, Jakub Wojtera, Klaudia Markowska oraz Monika Rykowska.
Renata Osiecka, właścicielka i partner zarządzająca AXI IMMO mówi:

„To wyróżnienie jest dla nas symbolicznym zwieńczeniem ostatnich lat bardzo intensywnej pracy i konsekwentnie budowanych wyników całego zespołu. Nagroda Warehouse Agency Team of the Year potwierdza nie tylko naszą silną pozycję w segmencie nieruchomości przemysłowych i logistycznych, ale także wysoką rozpoznawalność marki AXI IMMO zarówno w Polsce, jak i na rynkach międzynarodowych. To sukces, który nie byłby możliwy bez zaangażowania, kompetencji i odpowiedzialności wszystkich pracowników firmy.”
Renata Osiecka
Właścicielka i Partner Zarządzająca AXI IMMO
W Eurobuild CEE Awards 2025 AXI IMMO Warehouse Agency Team of the Year
Eurobuild CEE Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży nieruchomości w Polsce. Jury składa się z przedstawicieli całego rynku – ekspertów, liderów i praktyków z różnych segmentów sektora. Co więcej, proces głosowania jest w pełni niezależny i nadzorowany przez KPMG, które odpowiada za audyt i transparentność wyników. Cały proces oceniania prowadzony jest elektronicznie, bez bezpośrednich spotkań jurorów. Każdy głos przekazywany jest bezpośrednio do firmy KPMG, która nadzoruje przebieg.
W 2025 roku w głosowaniu Jury Awards udział wzięło 154 ekspertów. Jury obejmuje przedstawicieli różnych segmentów rynku – od agencji nieruchomości przez deweloperów po doradców i firmy consultingowe. Ani organizator, Eurobuild Conferences, ani też redakcja magazynu Eurobuild CEE nie partycypują w wyborach, ich rola ogranicza się do ogłoszenia wyników podczas uroczystej gali. Dzięki zaangażowaniu szerokiego grona profesjonalistów oraz transparentności popartej rzetelnym audytem Eurobuild CEE Awards stanowią jeden z najbardziej wiarygodnych i prestiżowych konkursów w branży nieruchomości regionu.
Największa polska firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych AXI IMMO nagrodzona

„Chciałabym również podziękować naszym Klientom i Partnerom Biznesowym za zaufanie i długofalową współpracę. Bez Was to wyróżnienie nie miałoby miejsca. Fakt, że jest to już piąta nagroda zdobyta przez AXI IMMO w tym roku, traktujemy jako jasny sygnał, że obrany przez nas kierunek rozwoju i standardy pracy są doceniane przez rynek.”
Renata Osiecka
Właścicielka i Partner Zarządzająca AXI IMMO
W ubiegłych latach AXI IMMO było wielokrotnie nagradzane. Firma otrzymała m.in. tytuł najlepszej Lokalnej Agencji Roku w latach 2012–2019, 2021 i 2024 w konkursie CIJ Awards oraz nagrodę dla Najlepszego Zespołu w sektorze magazynowym w latach 2016–2017. W 2019, 2023, 2024 i 2025 r. firma była laureatem w konkursie CEE Investment Awards w kategorii Lokalna Agencja. AXI IMMO zostało również wybrane Lokalnym Agentem Roku w latach 2023, 2024 i 2025 w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w konkursie CEEQA. W 2024 r. firma otrzymała tytuł Doradcy Roku w konkursie Prime Property Prize.
Uroczyste wręczenie nagród podczas gali Eurobuild CEE Awards 2025 odbyło się 4 grudnia 2025 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.
AXI IMMO – magazyny, biura, grunty, inwestycje, wyceny i zarządzanie
AXI IMMO jest największą polską agencją i firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma oferuje usługi w zakresie pośrednictwa w wynajmie i transakcjach kupna-sprzedaży oraz najmu zwrotnego, wycen i zarządzania powierzchniami magazynowymi, biurowymi, a także zakupu i sprzedaży gruntów inwestycyjnych. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi ze znajomością rynków lokalnych w Polsce.
Ostatnie artykuły
10 lutego 2026
OLMED wynajmuje 9500 mkw. przy wsparciu doradczym AXI IMMO
Nowoczesna powierzchnia magazynowa z biurem w miejskim centrum dystrybucyjnym Panattoni w Łodzi dla zwiększenia efektywności operacyjnej OLMED.
5 lutego 2026
Raport Rynek biurowy w Warszawie w 2025 r. i prognozy na 2026. AXI IMMO publikuje najnowsze dane, luty 2026
Poznaj najnowsze informacje o rynku biurowym w Warszawie w 2025 roku, w tym kluczowe trendy, aktywność najmu oraz prognozy na 2026 rok. Przeczytaj kompleksowy raport AXI IMMO z lutego 2026.
4 lutego 2026
AXI IMMO doradcą firmy Nowa Szkoła w renegocjacjach i ekspansji powierzchni logistyczno-biurowej w łódzkim CELH
Nowa Szkoła na dłużej w Central European Logistics Hub w Łodzi.
8 stycznia 2026
Rynek magazynowy w Polsce na koniec 2025 r.: stabilizacja podaży, wysoki popyt i zmiana struktury transakcji
Prognoza AXI IMMO: Polski rynek magazynowy u progu 2026 r.: sprawdź analizę dotyczącą podaży, aktywności najemców i czynszów.



