SEGRO, wiodący deweloper, właściciel i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych z przyjemnością ogłasza, że JDL, polska firma specjalizująca się w imporcie, sprzedaży oraz montażu części do modyfikacji samochodów japońskich i niemieckich, przejęła 900 m2 powierzchni magazynowej z pomieszczeniem biurowo-socjalnym w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Żerań. 100 mkw. służy nowemu najemcy jako przestrzeń biurowo-socjalna.

SEGRO Business Park Warsaw, Żerań jest korzystnie ulokowane w sąsiedztwie Trasy Toruńskiej, w północnej części Warszawy, oraz niedaleko autostrady A2, oferującej dogodne połączenie z największymi stolicami europejskimi. Usytuowanie obiektu ma kluczowe znaczenie dla najemców jak JDL, którzy swoją działalność opierają na sprawnej dystrybucji artykułów na linii klient ̶ dostawca.

Firma JDL z branży motoryzacyjnej

JDL to dynamicznie rozwijająca się firma, od lat istniejąca w polskiej branży motoryzacyjnej, która posiada w swojej ofercie produkty kilkudziesięciu największych producentów części samochodowych.

Za sprawą rozbudowanej sieci sprzedaży, obejmującej również platformę internetową, oraz rozwiniętego zaplecza magazynowego, JDL oferuje usługi klientom z całego świata.

Firma od 10 lat działa aktywnie na rynku japońskim oraz europejskim, będąc wyłącznym dystrybutorem marek: Alcon, KW, Cusco, Rays Wheels czy Tommy Kaira, a także dealerem ponad 40 innych.

Daniel Jurczak, Prezes Zarządu w JDL, mówi:

Magazyn, który zajmujemy w ramach obiektu SEGRO Business Park Warsaw, Żerań, charakteryzuje bardzo wysoki standard niezbędny do utrzymania dynamicznego tempa rozwoju naszej działalności. Ważnym atutem wynajmowanej powierzchni jest dostosowanie do profilu prowadzonych przez nas operacji. Dodatkowo, nowy obiekt umożliwi nam poszerzenie oferty nie tylko o montaż zakupionych części, ale również pozwoli na powiększenie stanu magazynowego, dzięki czemu czas realizacji zamówień zostanie znacząco skrócony.”

Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną, dodaje:

„SEGRO Business Park Warsaw, Żerań jest jedną z czterech naszych inwestycji w rejonie Warszawy. Dogodna lokalizacja obiektu w okolicy północnej obwodnicy Warszawy, zapewnia doskonały dojazd zarówno z zachodu, jak północy i wschodu kraju, co odgrywa znaczącą rolę dla najemców powierzchni magazynowej nastawionych na krajową i zagraniczną dystrybucję towarów. Równie istotną zaletą obiektu SEGRO Business Park Warsaw, Żerań jest możliwość elastycznego dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb najemców ze wszystkich branż”.

Źródło: SEGRO.