+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Prologis Buduje ostatni budynek w Prologis Park Wrocław III

Właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował o rozpoczęciu budowy obiektu klasy A o powierzchni 18 240 m2 na terenie Prologis Park Wrocław III. Nowa inwestycja, poprzez dostępność mniejszych modułów magazynowych (od 650 m2), umożliwia dużą elastyczność w wynajmie powierzchni logistycznej na rynku wrocławskim.

Zakończenie budowy planowane jest na III kw. 2014 r. Na podstawie zawartych umów przednajmu, wynajęte zostało już 6,8 tys. m2 powierzchni. Transakcje obejmują:

• 5,5 tys. m2 dla największego dystrybutora farmaceutyków w Polsce – firmy Neuca, która planuje dalszy rozwój swojej działalności w regionie. Umowa została zawarta na 10 lat;

• 1,3 tys. m2 dla firmy Metalcom, dostawcy elementów złącznych, techniki do kotwienia i niestandardowych wyrobów złącznych, która wybrała lokalizację, ze względu na dostępność małych modułów klasy A posiadających dok i bramy wjazdowe z poziomu 0.

Od wielu miesięcy obserwujemy rosnący popyt na nowoczesną powierzchnię magazynową w rejonie Wrocławia – mówi Ewa Zawadzka, vice president, head of development, Prologis w Polsce. – Budynek zaspokoi potrzeby dużych i małych firm, które poszukują powierzchni wysokiej jakości, dostosowanej do ich indywidualnych oczekiwań.

Prologis Park Wrocław III położony jest tuż przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, przy ul. Granicznej,  7 km na południowy-wschód od Wrocławia i 3,5 km od lotniska. Park o powierzchni ponad 130 tys. m2 jest wynajęty w 91%.

Normal
0

21

false
false
false

PL
X-NONE
X-NONE

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:Standardowy;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:”Times New Roman”,”serif”;}
Źródło: Warehouse Monitor

Powiązane wpisy

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial