9300 mkw. dla Hutchinson w Panattoni Park Łódź East
Hutchinson Polska pod koniec czerwca br. wprowadziła się do 9 300 m². w w Panattoni Park Łódź East

Panattoni Europe, lider rynku powierzchni przemysłowej w Polsce, informuje o nowym kliencie w Panattoni Park Łódź East. Jest nim Hutchinson Polska, która pod koniec czerwca br. wprowadziła się do 9 300 m². Na nowo wynajętej powierzchni firma uruchomi produkcję uszczelek dedykowanych branży samochodowej.
Hutchinson Polska należy do międzynarodowej grupy Hutchinson, lidera w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku. W Polsce firma obecna jest w Żywcu, w Bielsko-Białej i w Łodzi. W Panattoni Park Łódź East Hutchinson Polska zajmie 9 300 m² w drugim budynku kompleksu. Nowo wynajęta powierzchnia wykorzystana zostanie do produkcji uszczelek karoseryjnych dedykowanych światowym liderom branży motoryzacyjnej, takim jak BMW, Renault-Nissan, Ford, Volvo, JLR, VW, Seat, PSA oraz Audi. Biura i pomieszczenia socjalne zajmą 897 m².
Panattoni Park Łódź East to jeden z czterech kompleksów dystrybucyjnych dewelopera położonych w Centralnej Polsce. Inwestycja składa się obecnie z trzech budynków o łącznej powierzchni 104 550 m², natomiast docelowo, będzie dysponować czterema obiektami i blisko 160 tys. m². Park położony jest przy ulicy Zakładowej w dzielnicy Widzew-Olechów, w bezpośrednim sąsiedztwie powstającego węzła Łódź-Wschód autostrady A1 (Gdańsk-Cieszyn) i zaledwie 10 km od centrum Łodzi. Dobra lokalizacja umożliwia pracownikom parku korzystanie ze środków publicznego transportu, a klientom gwarantuje łatwy dostęp do wykwalifikowanych pracowników. Zalety łódzkiego parku zostały docenione przez specjalistów z branży, którzy uhonorowali go prestiżowymi nagrodami: CEE Quality Awards w kategorii CEE Industrial & Logistics Development 2007 oraz the Cepif & International Herald Tribune CEE Best Project Awards.
Źródło: www.panattoni.pl
Ostatnie artykuły
12 maja 2026
PGC Polska Grupa Ceramiczna pierwszym najemcą Panattoni City Logistics Łódź V
AXI IMMO wsparło PGC Polska Grupa Ceramiczna w najmie blisko 15 000 mkw.
6 maja 2026
Rynki biurowe miast regionalnych rozpoczynają 2026 rok z umiarkowaną aktywnością najemców
I kwartał 2026 roku przyniósł stabilizację podaży na regionalnych rynkach biurowych w Polsce
29 kwietnia 2026
Raport: Rynek biurowy w Warszawie I kwartał 2026 r. – publikacja AXI IMMO
Rynek biurowy w Warszawie w I kw.: niższa aktywność najemców i rosnąca presja czynszowa w centrum
16 kwietnia 2026
Rosnące koszty fit-outu zmieniają strategie najemców i właścicieli
Koszty wykończenia biur rosną, a gotowe powierzchnie znikają z rynku. Jakie są realne scenariusze związane z budżetami od deweloperów?



