+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Magazyny do wynajęcia Warszawa - Targówek

Magazyny do wynajęcia Warszawa Targówek województwo mazowieckie.

Najnowsze oferty z Targówek – powierzchnie magazynowe

Hala magazynowa do wynajęcia na Targówku 600 mkw

matu_war

Hala magazynowa do wynajęcia na Targówku 600 mkw

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Warszawie, dzielnica Targówek. Całkowita powierzchnia obiektu do wynajęcia: 600 mkw.

(więcej…)

City Point

city-point

City Point

Magazyny do wynajęcia na Targówku. Docelowo 115 000 mkw powierzchni magazynowej. Możliwość wynajęcia modułów już od 200 mkw.

(więcej…)

Prologis Park Warsaw II

Prologis-Park-Warsaw-II_aerial-300x200

Prologis Park Warsaw II

Centrum magazynowo-dystrybucyjne zlokalizowane na warszawskiej Pradze. Całkowita powierzchnia parku: ok. 40 000 mkw. Cztery budynki o powierzchni od 5-15 tys. mkw.

(więcej…)

Magazyn na Targówku

zdjęcie AXIIMMO Doradca nieruchomości komercyjnych - magazyny, biura, grunty do wynajęcia i na sprzedaż

Magazyn na Targówku

Do wynajęcia obiekt magazynowy w Warszawie.

Magazyn na Targówku znajduje się po prawobrzeżnej stronie Warszawy, w przemysłowej części dzielnicy - na Żeraniu. (więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Warszawa to pierwsza lokalizacja w Polsce, w której powstały nowoczesne obiekty magazynowo-produkcyjne. Główne lokalizacje obiektów magazynowych to: Okęcie, Ursus, Bielany i Białołęka. Ze względu na wysokie ceny gruntów w mieście, brak ich odpowiedniego przygotowania technicznego oraz niekorzystne warunki logistyczne, ciężar rozwoju rynku regionalnego przesunął się na II i III strefę. Popularnością cieszą się miejscowości położone na zachód i południowy zachód od stolicy: Błonie, Nadarzyn, Pruszków, Teresin i Mszczonów. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz obiektów magazynowych i produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż zarówno w Warszawie, jak i w okolicach miasta.