+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Lubelskie

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia
– Lublin

Lublin

Magazyny do wynajęcia Lublin – zobacz powierzchnie komercyjne w tym rejonie.

Lublin to niedoceniania przez długi czas lokalizacja w Polsce, która aktualnie zyskuje na popularności. Rozwój infrastruktury oraz niedaleka odległość od wschodniej granicy kraju stał się magnesem dla deweloperów.

Do klasycznych projektów A-klasowych na terenie miasta należy zaliczyć Centrum Logistyczne Mełgiewska, Centrum Logistyczne Vetterów, Panattoni Park Lublin, Goodman Lublin Logistics Centre oraz MLP Lublin. Wynajem magazynów Lublin i w okolicy oferowany jest również w powierzchniach B-klasowych.

Najnowsze oferty z Lublina – powierzchnie magazynowe

Centrum logistyczne Lublin

pannatoni1

Centrum logistyczne Lublin

Nowoczesne A-klasowe powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Centrum logistycznym w Lublinie. Moduły magazynowe do wynajęcia w centrum logistycznym od  1 350 mkw.

(więcej…)

Atrakcyjny obiekt magazynowy do wynajęcia w Lublinie 1 000 mkw

obiekt magazynowy Lublin_mini

Atrakcyjny obiekt magazynowy do wynajęcia w Lublinie 1 000 mkw

Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Lublinie. Min. moduł do wynajęcia: 1 000 mkw.

(więcej…)

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Lublinie 2 700 mkw

północ_warszawa_magazyn

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Lublinie 2 700 mkw

Do wynajęcia magazyn w Lublinie - nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia od zaraz. Powierzchnia magazynowa do wynajęcia: 2 700 mkw.

(więcej…)

Panattoni Park Lublin – magazyny do wynajęcia

Panattoni Park Lublin

Panattoni Park Lublin – magazyny do wynajęcia

Powierzchnie magazynowe w Panattoni Park Lublin do wynajęcia w Lublinie.

Kompleks biurowo - magazynowy Panattoni Park Lublin zlokalizowany jest w południowo - wschodniej części miasta. Atrakcyjna lokalizacja warunkuje dobry dojazd dla pracowników jak i planowanie efektywnej organizacji dystrybucji w skali krajowej i międzynarodowej

(więcej…)

MLP Lublin

MLP-lublin

MLP Lublin

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w parku magazynowym MLP Lublin. Minimalny moduł do wynajęcia: 2 000 mkw.

(więcej…)

    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, którzy są zainteresowani powierzchniami handlowymi w województwie lubelskim i w samym Lublinie znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy magazyn Lublin otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum Lublina. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając stronę magazyn Lublin mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych, jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadający Państwa oczekiwaniom magazyn Lublin.