Polska firma informatyczna STM Cyber Sp. z o.o., zdecydowała się na najem ponad 300 mkw. w warszawskim kompleksie biurowym Business Garden. Najemcę w procesie negocjacji reprezentowała firma AXI IMMO. Właścicielem kompleksu jest firma Vastint.

STM Cyber jest polską spółką specjalizującą się w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego, tworzoną przez zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów z wieloletnią praktyką, potwierdzoną najbardziej uznanymi certyfikatami branżowymi. Łącząc pasję, zaangażowanie oraz profesjonalizm w działaniu, świadczy usługi dla kluczowych Klientów sektorów: bankowości i finansów, energetyki oraz paliw, administracji publicznej oraz sektora enterprise zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym.

STM Cyber przeprowadza się do Business Garden

Niezakłócony dostęp do sieci oraz stały nadzór nad prawidłowością i bezpieczeństwem prowadzonych operacji finansowych to obecnie kluczowe elementy w każdej firmie. Nie dziwi zatem, że w ostatnich latach specjaliści z zakresu cyberbezpieczeństwa lub szerokorozumianej branży IT są bardzo pożądanym typem pracownika. Świadomi ogromnej konkurencji na tym rynku, zdecydowaliśmy się na relokację do nowej atrakcyjnie zaprojektowanej powierzchni, aby zarówno nasza obecna jak i przyszła kadra mogła pracować w komfortowych warunkach i w przyjemnej dla oczu scenerii. Kompleks Business Garden spełnił nasze wymagania pod wieloma względami, dlatego z niecierpliwością oczekujemy odebrania kluczy do nowego biura – powiedziała Marta Syta, STM Cyber.

Biura w zielonym otoczeniu w Warszawie

– Oddany do użytku w 2017 roku kompleks z powodzeniem spełnia wymagania najemców reprezentujących różne branże. Do grona firm m.in. z sektora farmaceutycznego, finansowego i logistyki dołącza firma informatyczna. Jesteśmy pewni, że standard nowej siedziby oraz zielone otoczenie kompleksu stworzą inspirujące środowisko pracy, dzięki któremu pracownicy STM Cyber będą bardziej kreatywni, a firma z powodzeniem będzie rozwijała swoją działalność – skomentowała Anna Szmilewska, Senior Leasing Manager, Vastint Poland.

Kompleksowa obsługa od AXI IMMO

Firma AXI IMMO oprócz prowadzenia negocjacji była odpowiedzialna m.in. za koordynację prac projektowych i dopilnowanie standardu wykończenia biura, a także monitorowanie oraz optymizację kosztów podczas całego procesu.

Relokacja firm z branży IT to pewnego rodzaju wyzwanie pod względem dostarczenia odpowiedniej infrastruktury do funkcjonowania. Wśród głównych aspektów znajdują się m.in. możliwość wyboru poddostawcy internetu czy wydzielenie klimatyzowanego pomieszczenia na serwerownię. Dodatkowo w tym projekcie relokowaliśmy firmę, dla której to będzie pierwsze doświadczenie w pracy na A-klasowej powierzchni biurowej, dlatego tak istotne było dostarczenie kompleksowych rozwiązań – powiedział Bartosz Oleksak, Negocjator w Dziale Powierzchni Biurowych, AXI IMMO.

Z ciekawostek, w naszym nowym biurze pojawi się stół do mixowania, a także graffiti wykonane przez pracowników jednego z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych pracowni tatuażu w Polsce – dodaje Marta Syta.

Kompleks biurowy Business Garden Warszawa

Kompleks biurowy Business Garden Warszawa zlokalizowany jest w dzielnicy Włochy – Okęcie tuż przy ul. Żwirki i Wigury 16a na rogu ul. Iłżeckiej oraz ul. 1 Sierpnia. Park biurowy tworzy siedem budynków o łącznej powierzchni najmu 90 000 mkw. W skład kompleksu wchodzą hotel Sound Garden z centrum konferencyjnym, restauracja oraz klub fitness. Budynki posiadają certyfikat LEED Platinum.