Firma UDH wynajęła blisko 2000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku Panattoni Park Janki II. Najemcę w transakcji reprezentowała agencja AXI IMMO.

UDH specjalizuje się w dystrybucji piwa segmentu Premium i napojów bezalkoholowych. Jest wyłącznym dystrybutorem największego multi-browaru na świecie – Anheuser Busch InBev, producentem takich marek jak CORONA Extra, Stella Artois, Beck`s, Hoegaarden, Leffe, Loevenbaru. UDH od wielu lat współpracuje także z browarami z Ukrainy sprzedając marki OBOLON, Lvivskie, Slavutych Chernihovskie. Firma jest także wiodącym sprzedawcą kwasu chlebowego na polskim rynku.

Dystrybutor piwa w nowej powierzchni dystrybucyjnej w Jankach koło Warszawy

W portfolio UDH znajduje się 25 światowych marek piwa i 136 pozycji katalogowych. Są one dystrybuowane do przeszło 4 000 punktów handlowych na terenie Polski. Dystrybucja kierowana jest do regionów Pomorza, Wielkopolski, Mazowsza, Górnego Śląska i Małopolski. Firma z sukcesami działa na polskim rynku od 1999 r. Nowa powierzchnia magazynowa ma obsłużyć dystrybucję na terenie Warszawy i okolic. UDH wynajęło blisko 2000 mkw. w ramach Panattoni Park Janki II.

Wynajem nowej powierzchni magazynowej jest efektem naszego dynamicznego rozwoju związanego ze wzrostem sprzedaży produktów z portfolio oraz poszerzeniem asortymentu, w tym wprowadzania na polski rynek jednego z najbardziej znanych na świecie piw – piwa Bud (amerykański Budweiser) oraz szeregu produktów spożywczych z Ukrainy. Zależało nam na nowoczesnej powierzchni magazynowej, która pozwoli na prowadzenie efektywnej dystrybucji. Panattoni Park Janki II najlepiej spełnia nasze oczekiwania spośród dostępnych nieruchomości – komentuje Ryszard Kanior – CEO UDH.

Klientowi zależało na nowoczesnej powierzchni magazynowej w dogodnej lokalizacji do prowadzenia operacji logistycznych oraz niewielkiej odległości od składu celnego. Janki to aktualnie jedna z najlepszych lokalizacji pod dystrybucję, zapewnia szybki dostęp do Warszawy a jednocześnie wyjazd z miasta w kierunku Katowic i Krakowa – dodaje Anna Peczela, Konsultant Industrial & Logistic w AXI IMMO.

Kompleks magazynowy Panattoni Park Janki II

Panattoni Park Janki II to nowoczesny kompleks magazynowy. Będzie się ono składać z dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni 32 000 m kw. Panattoni Park Janki II znajduje się 15 km od centrum Warszawy, bezpośrednio przy węźle Sokołowska drogi ekspresowej S8. Trasa ta łączy S2 z drogą krajową nr 7 w kierunku Krakowa i Słowacji. Idealna lokalizacja parku stwarza optymalne warunki dla dystrybucji na rynek warszawski, Polski Centralnej, a także całej Europy.