AXI IMMO doradza Lidl Polska przy wynajmie blisko 10900 mkw. w 7R Park Poznań West

Nowoczesna powierzchnia biurowo-magazynowa dla Lidl w Tarnowie Podgórnym


3 sierpnia 2022
Monika Rykowska
AXI IMMO doradza Lidl Polska przy wynajmie blisko 10900 mkw. w 7R Park Poznań West
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Lidl Polska, jedna z największych sieci handlowych w kraju, już w sierpniu 2022 dołączy do grona najemców 7R Park Poznań West. Lidl Polska będzie korzystać z nowoczesnej powierzchni biurowo-magazynowej liczącej blisko 10 900 mkw. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości AXI IMMO.

Lidl Polska od wielu lat ogromny nacisk kładzie na rozwiązania proekologiczne, powstające z myślą o energooszczędności i ograniczaniu emisji. Strategia firmy zakłada wprowadzanie zrównoważonych konceptów na każdym etapie działalności, od budowy obiektów, poprzez transport, aż po dostarczenie produktów do klientów końcowych. W takie założenia wpisuje się również najem powierzchni magazynowo-produkcyjnej w 7R Park Poznań West.

7R Park Poznań West to nowoczesny park magazynowo-produkcyjny o łącznej powierzchni ponad 55 tys. mkw. W ofercie parku znajduje się hala wysokiego składowania, a zastosowane w niej rozwiązania technologiczne umożliwiają wsparcie działalności klientów z różnych branż.

Ponad 10 000 mkw. dla Lidl Polska

Obecność kolejnej silnej, międzynarodowej marki w gronie naszych najemców, daje nam wielkie powody do satysfakcji. Od wielu lat Lidl Polska jest jednym z głównych motorów rozwoju branży handlowej w naszym kraju, co w naturalny sposób przekłada się na ogromne wymagania i oczekiwania względem dostawcy powierzchni magazynowej. Wychodzimy im naprzeciw, udostępniając przestrzeń, która łączy w sobie funkcjonalność, komfort, jak również proekologiczny charakter. 7R Park Poznań West jest bowiem kolejnym projektem, który powstał zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju.” – podkreśla Joanna Ociepka-Wojciechowska, Regional Leasing Director w 7R.

7R Park Poznań West w Tarnowie Podgórnym w dobrej lokalizacji

Poznański park 7R Park Poznań West został wyposażony w szereg rozwiązań ekologicznych, wśród których znajdują się m.in. destryfikatory powietrza i stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Obiekt jest również objęty certyfikatem BREEAM na poziomie Very Good. To jeden z najważniejszych dokumentów wyznaczających globalne standardy w projektowaniu zrównoważonym i ekologicznym budownictwie.

Jesteśmy przekonani, że wszystkie te aspekty pozwolą firmie Lidl Polska na efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej – zarówno pod względem środowiskowym, jak i biznesowym. Stworzyliśmy optymalne warunki, które już od pierwszego dnia pozwalają nawet największym firmom efektywnie korzystać z udostępnionej powierzchni.” – mówi Magdalena Kostjan, Regional Leasing Director w 7R.

Wyróżnikiem parku jest również jego strategiczne położenie w Tarnowie Podgórnym koło Poznania. W jego pobliżu znajduje się droga krajowa nr 92, biegnąca przez obszar czterech województw: lubuskiego, wielkopolskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Dobra lokalizacja 7R Park Poznań West umożliwia także komfortowy dojazd do poznańskiego portu lotniczego, zapewniając przy tym sprawną komunikację na obszarze aglomeracji poznańskiej.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com