Nowy obiekt o powierzchni ponad 28 000 mkw. wynajęty został przez trzech najemców: CEVA Logistics, Manuli Hydraulics (ok. 9 300 mkw.) oraz Valeo (ok. 9 200 mkw.).

Nowi najemcy w Panattoni Park Mysłowice

Finalizacja Panattoni Park Mysłowice nabiera tempa. Właśnie ukończono kolejne 28 100 mkw. jednego z największych centrów logistycznych w Polsce. Do nowopowstałej powierzchni wprowadzą się: przedstawiciel branży logistycznej – firma CEVA Logistics, Manuli Hydraulics – światowy lider branży hydraulicznej, który jest już klientem parku i zajmie w nowym obiekcie ok. 9 300 mkw. oraz Valeo – producent komponentów samochodowych na rynek OEM oraz części zamiennych, który zajmie ok. 9 200 mkw.

Park logistyczny i infrastruktura drogowa

Panattoni Park Mysłowice docelowo składać się będzie z 8 budynków, a po zakończeniu ostatniej fazy budowy osiągnie ok. 200 000 mkw. Warto dodać, że w ramach całej inwestycji przebudowany został układ komunikacyjny przy nieruchomości. Panattoni zainwestowało w budowę węzła drogowego na drodze ekspresowej S1, który łączy ją z drogą wojewódzką nr 934. Dzięki inwestycji usprawniony został ruch w sercu aglomeracji śląskiej, u zbiegu autostrady A4 i drogi ekspresowej S1.

Panattoni Park Mysłowice zlokalizowany jest w pobliżu autostrady A4, wzdłuż drogi ekspresowej S1. Od lotniska w Pyrzowicach dzieli ją zaledwie 30 kilometrów. Położenie parku zapewnia idealne warunki dla krajowej i międzynarodowej dystrybucji oraz łatwy dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Źródło: Panattoni Europe