Tradis przedłużył umowę najmu w Prologis Park Gdańsk
Prologis poinformował o przedłużeniu przez firmę Tradis, należącą do grupy Eurocash umowy najmu 17 800 mkw. w budynku 1 i 2 w Prologis Park Gdańsk.

Tradis jest wieloletnim klientem Prologis, który wynajmuje obecnie ponad 70 600 mkw. powierzchni dystrybucyjnej w czterech parkach Prologis w Polsce. Przedłużenia nastąpiły po podpisaniu 10-letniej umowy najmu budynku BTS o powierzchni 18 300 mkw. w Prologis Park Wrocław V w drugim kwartale 2013 roku.
Prologis Park Gdańsk oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne z gdańskim lotniskiem Rębiechowo, Obwodnicą Trójmiasta (droga S6/E28 – przyszła autostrada A1) i oddalonym o 15 minut Portem Morskim.
– Jesteśmy dumni, że Tradis przedłużył umowy najmu z Prologis i cieszymy się na dalszą wieloletnią współpracę – powiedział Michał Czarnecki, Head of Leasing Prologis w Polsce.
Źródło: Nowoczesny Magazyn.
Ostatnie artykuły
17 grudnia 2025
Warszawski rynek biurowy na koniec 2025 r.: mniej nowej podaży, więcej jakości
AXI IMMO wskazuje szacunkowe dane dla rynku nieruchomości biurowych w Polsce na koniec 2025 r. Przed jakimi wyzwaniami stał rynek biurowy w kończącym się roku?
5 grudnia 2025
Biuro gotowe na przyszłość – elektromobilność jako nowy standard
AXI IMMO i SKFS o elektromobilności
24 listopada 2025
Raport Rynek Magazynowy w Polsce I – III kwartał 2025 – najnowsza publikacja AXI IMMO
Inwestycje w nowoczesne magazyny w Polsce, dynamika popytu i podaży, stawki czynszów, strategiczne lokalizacje
17 listopada 2025
Klub Fantastyki „Druga Era” pierwszym właścicielem modułu biznesowego w UrbanBox Park Komorniki koło Poznania
Pierwszy właściciel modułu biznesowego w UrbanBox Park Komorniki koło Poznania. Doradcą AXI IMMO.



