Startuje Panattoni Łódź Business Center

Panattoni Europe rozpoczął budowę pierwszego z dwóch zaplanowanych budynków Panattoni Łódź Business Center, których powierzchnia wyniesie po blisko 9 000 mkw. dla każdego obiektu.


18 czerwca 2010
Monika Rykowska

Pierwsi klienci tego parku o charakterze „small business units” wynajęli już powierzchnię 7100 mkw. Ideą inwestycji jest połączenie funkcjonalnego magazynu wraz z reprezentacyjnym biurem.

To pierwsze przedsięwzięcie typu „small business units” w portfolio Panattoni. Oznacza to, że park dostosowany jest do potrzeb mniejszych najemców poprzez zaprojektowane minimalne moduły magazynowe. Ich powierzchnia wynosi po około 1600 mkw. Część magazynowa obiektu to nowoczesna powierzchnia klasy A, z dostępem do doków i wjazdem z poziomu „0”, z przeznaczeniem zarówno na składowanie, jak i lekką produkcję.

Panattoni Łódź Business Center zlokalizowane jest u zbiegu ulic Puszkina i Dostawczej w dzielnicy Łodzi Widzew, w pobliżu przyszłego węzła łączącego autostrady A1 i A2. To 5 km od centrum Łodzi, przy planowanym węźle „Andrespol” autostrady A1 (Gdańsk-Cieszyn).

ŹRÓDŁO: www.kompasinwestycji.pl

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com