Ruszyła budowa pierwszej hali w North-West Logistic Park
Pod koniec października rozpoczęła się budowa pierwszej hali w North-West Logistic Park w Szczecinie.

Hala w North-West Logistic Park w Szczecinie zostanie oddana do użytkowania w kwietniu 2013 r. Inwestor planuje budowę kolejnych dwóch hal.
Inwestor North-West Logistic Park pod koniec października podpisał umowę z BOŚ Bank na finansowanie budowy pierwszego w Szczecinie parku magazynowo-produkcyjnego klasy A o powierzchni najmu 64 000 mkw.
Generalny wykonawca, firma Trasko-Inwest, która przejęła już teren inwestycyjny w pierwszej kolejności wybuduje halę A. Nadzór budowlany zapewni firma Tebodin Polska.
Obiekt przeznaczony pod logistykę, magazynowanie i produkcję, wyposażony będzie w nowoczesne rozwiązania techniczne, zapewniające możliwość wysokiego składowania.
Pierwszy z obiektów, wchodzących w skład North-West Logistic Park, zostanie oddany do użytku już w I połowie 2013 r. Pozostałe magazyny będą oddawane w zależności od potrzeb przyszłych najemców.
Źródło: www.propertynews.pl
Ostatnie artykuły
25 czerwca 2025
Panattoni Park Lublin z nowym najemcą
Ponad 16 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej
23 czerwca 2025
Panattoni Park Warsaw West w Błoniu pod Warszawą z nowym magazynem dla operatora logistycznego
Panattoni Park Warsaw West - kluczowa lokalizacja i nowoczesne przestrzenie magazynowe
23 czerwca 2025
HSNF zostaje w Prologis Park I – najemca z branży kosmetycznej przedłuża umowę w Wielkopolsce, doradza AXI IMMO
E-commerce HSNF dalej rozwija działalność w Polsce
25 maja 2025
UrbanBox Park Komorniki – nowoczesne małe magazyny dla firm rozwijających się
Kompleks magazynowy UrbanBox Park Komorniki z modułami od 167 mkw. w strategicznej lokalizacji pod Poznaniem.