WROCŁAW

W regionie Wrocławia ruszyły prace budowlane w ramach Panattoni Park Wrocław II w Nowej Wsi Wrocławskiej, gdzie ma powstać drugi budynek parku o powierzchni 10 000 m². Nowymi klientami są: Frohe Sp. z o.o.- producent szerokiej gamy akcesoriów wykonywanych z tworzyw sztucznych, który zajmie 3 500 m² oraz V.M.A. NV, specjalizująca się w produkcji z branży elektrotechnicznej, która wynajęła 2 830 m² w powstającym obiekcie.

ŁÓDŹ

Ogromny plac budowy znajduje się na terenie Panattoni Park Łódź East , gdzie jednocześnie realizowane są dwa budynki – jeden o powierzchni 12 000 m² dla dystrybutora produktów RTV, AGD i multimediów oraz drugi o powierzchni 14 000 m², będący kontynuacją istniejącego budynku.

MYSŁOWICE

W Panattoni Park Mysłowice startuje budowa 9 500 m² powierzchni przemysłowej. Jest ona dedykowana globalnemu liderowi branży hydraulicznej. Firma jest już klientem tego parku i przeniesie się nowo realizowanego budynku.

TARNOBRZEG

W Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN powstanie inwestycja BTS o charakterze produkcyjnym. Obiekt o powierzchni 35 000 m²  dedykowany jest firmie Nippon Sheet Glass Co. – jednemu z największych producentów szyb samochodowych.

Dodatkowo, Panattoni Europe jest w trakcie realizacji dwóch inwestycji BTS, o charakterze produkcyjnym. Pierwsza, dedykowana RECARO Aircraft Seating Polska Sp. z o.o., zlokalizowana jest w Świebodzinie i będzie liczyć 10 700 m² . Druga to obiekt produkcyjny dla firmy Delphi, zlokalizowany w podwarszawskim Błoniu, o łącznej powierzchni 22 000 m² powierzchni. To oznacza, że w najbliższym czasie, deweloper będzie budował ponad 113 000 m² powierzchni przemysłowej.

 

Źródło: www.panattoni.pl