Panattoni Park Łódź East – przedłużone umowy najmu
5 klientów podpisało umowy najmu na łączną powierzchnię 45 600 m².
Panattoni Europe, lider branży powierzchni magazynowych w Polsce, informuje o przedłużonych umowach w Panattoni Park Łódź East. Aż pięciu klientów: Flextronics, Hartmann, Lekkerland, Schenker i Centrum podpisało z deweloperem nowe umowy najmu na łączną powierzchnię 45 600 m².
Panattoni Park Łódź East jest jednym z czterech parków dewelopera w centralnej Polsce. Obecnie składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni 92 200 m². Docelowo cały park będzie dysponował powierzchnią ponad 160 000 m² w ramach pięciu budynków. Inwestycja jest położona przy ulicy Zakładowej w dzielnicy Widzew-Olechów i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego węzła Andrespol autostrady A1 (Gdańsk-Cieszyn).
Panattoni Park Łódź East leży we wschodniej części miasta, zaledwie 10 km od jego centrum. Dobra lokalizacja umożliwia pracownikom parku korzystanie ze środków publicznego transportu, a klientom gwarantuje łatwy dostęp do wykwalifikowanych pracowników.
Źródło: Panattoni Europe
Ostatnie artykuły
28 sierpnia 2025
Ekspansja o 15000 mkw. MR.DIY w parku Hillwood Zgierz, doradza AXI IMMO
MR.DIY po raz drugi zdecydowała się na ekspansję i podpisała umowę najmu na blisko 15 000 mkw.
21 sierpnia 2025
AXI IMMO doradza: ponad 13000 mkw. dla Royal Vaassen Flexible Packaging w Oleśnicy
Park logistyczny Hillwood Oleśnica w pełni wynajęty
20 sierpnia 2025
Magazyn Decathlon dalej w SEGRO Park Gliwice Einsteina, AXI IMMO prowadziła renegocjacje najmu
SEGRO i Decathlon kontynuują współpracę w SEGRO Park Gliwice, Einsteina
18 sierpnia 2025
Raport: Rynek magazynowy w Polsce I połowa 2025 – najnowszy raport AXI IMMO
W Polsce na rynku nieruchomości magazynowych, logistycznych i przemysłowych utrzymany stabilny wzrost.