+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Omnires przedłuża współpracę z SEGRO w ramach Tulipan Park Warszawa

Firmy SEGRO – wiodący deweloper, właściciel i zarządca powierzchni magazynowych  i produkcyjnych oraz Omnires – producent i dystrybutor wyposażenia łazienek, przedłużyły umowę na wynajem 5 200 m2 powierzchni magazynowej w kompleksie Tulipan Park Warszawa.

Umowa jest kontynuacją owocnej współpracy między obiema firmami trwającej od listopada 2009 roku, gdy Omnires przeniósł swój magazyn, serwis oraz biuro do inwestycji SEGRO. Firma Omnires jest producentem i dystrybutorem wyposażenia łazienek, w tym armatury łazienkowej i kuchennej, kabin prysznicowych, zestawów prysznicowych i deszczownic, syfonów i akcesoriów łazienkowych.

„Dotychczasowa długoletnia i bardzo pomyślna współpraca z firmą SEGRO, jak również znakomite położenie obiektu w pobliżu największej aglomeracji miejskiej i najważniejszych tras transportowych, skłoniły nas do podjęcia decyzji o pozostaniu w Tulipan Park Warszawa.” – komentuje podpisanie umowy Janusz Langner, Członek Zarządu Omnires.

„Cieszymy się z decyzji firmy Omnires i liczymy na dalszą udaną współpracę w ramach Tulipan Park Warszawa. Kontrakt ten jest wynikiem strategii naszej firmy zmierzającej do jak najlepszego odpowiadania na potrzeby najemców. W tym celu wzmacniamy obecność w wybranych najważniejszych konurbacjach. Tulipan Park Warszawa to jeden z trzech obiektów SEGRO w rejonie aglomeracji warszawskiej. Pozostałe to SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów oraz SEGRO Business Park Warsaw, Żerań. Warszawa to największe centrum gospodarcze w kraju, a ponadto jej położenie geograficzne jest idealne do prowadzenia działalności na terenie całej Polski oraz regionu CEE.” – tłumaczy Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną

Źródło: Segro

Powiązane wpisy

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial