Firma uruchomi nowy sorter PTU (Push Tray Unit sorter) w nowym centrum dystrybucji No Limit w Pruszkowie pod Warszawą. Maszyna będzie mogła obsłużyć do 10 tys. szt. towaru na godzinę. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Europie.
Sorter stanowi główną część projektu inwestycyjnego współfinansowanego z dotacji Unii Europejskiej. Wartość inwestycji przekroczyła 12,6 mln PLN. Projekt został w 50 proc. dofinansowany z datacji unijnych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 4.4.
No Limit to polski operator logistyczny. Firma powstała 23 lata temu. Przychody w 2012 r. osiągnęły poziom 86 mln zł. No Limit działa na rynku transportu i spedycji oraz logistyki kontraktowej.
Źródło: www.propertynews.pl
Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).