Globalny dostawca usług logistycznych przedłużył umowę najmu w Panattoni Park Czeladź i dodatkowo wynajął powierzchnię w Panattoni Park Gdańsk. Kontrakty podpisane zostały na ponad 7 200 m² .

DSV Road, należący do międzynarodowej Grupy DSV, specjalizującej się w logistyce i spedycji drogowej, lotniczej, a także morskiej, pozostanie wPanattoni Park Czeladź. Jest to jeden z pięciu centrów dystrybucyjnych dewelopera na Górnym Śląsku, w którym najemca zajmuje ponad 5 500 m². Warto dodać, że obecnie trwa ostatni etapu rozbudowy parku o 12 300 m², by finalnie centrum dysponowało 36 000 m² nowoczesnej powierzchni magazynowej. Dodatkowo, firma DSV Road wynajęła ponad 1 660 m² w trójmiejskim centrum dystrybucyjnym Panattoni Park Gdańsk.

Grupa DSV od wielu lat korzysta z nowoczesnych obiektów magazynowych dewelopera, prowadząc działalność nie tylko we wspomnianych lokalizacjach, ale i w Panattoni Park Łódź, Pruszków, Wrocław II, a także w podwarszawskim Panattoni Park Teresin. Łączny metraż wynajmowanej powierzchni przez Grupę od dewelopera wynosi ponad 64 500 m², licząc w tym czeski obiekt Panattoni Park Prague-Airport.

Source:Panattoni