Usytuowany w granicach miasta Panattoni Park Business Center Łódź łączy w sobie funkcje magazynu i reprezentacyjnego biura w ramach powierzchni typu “small business units”. Nowatorstwo projektu docenione zostało przez dotychczasowych klientów – firma Delfarma Sp. z o.o. zdecydowała się przedłużyć umowę najmu na blisko 5 000 m², zaś Damco Poland Sp. z o.o. wynajęło dodatkowe 2 100 m².

Dla firmy Delfarma Sp. z o.o., Panattoni Park Business Center Łódź to główna siedziba w Polsce. Najemca ma do dyspozycji blisko 5 000 m². Ze względu na specyfikę branży farmaceutycznej, przestrzeń zawiera pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą, co w przypadku farmaceutyków jest niezbędnym wymogiem dla magazynowanych artykułów. Delfarma jest liderem rynku importu równoległego leków od 2005 roku, z blisko 40% udziałem w tym rynku, który zapewnia ponad 100 mln zł oszczędności rocznie dla pacjentów szpitali i NFZ. Dodatkowo, Damco Poland Sp. z o.o. – jeden z wiodących międzynarodowych operatorów logistycznych, który w Polsce od 20 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania logistyczne, zwiększył dotychczas zajmowaną powierzchnię o kolejne 2 100 m². Obecnie w Panattoni Łódź Business Center firma będzie zajmować powierzchnię 6 400 m².

Panattoni Business Center Łódź składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 21 000 m², zlokalizowanych u zbiegu ulic Puszkina i Dostawczej w dzielnicy Łodzi Widzew, w pobliżu węzła łączącego autostrady A1 i A2. To zaledwie 5 km od centrum Łodzi, przy węźle “Andrespol” autostrady A1 (Gdańsk-Cieszyn).