UN1F1ED² Global Packaging Group rozgościł się w Prologis Park Łódź

AXI IMMO doradza irlandzkiemu producentowi i dystrybutorowi opakowań


19 czerwca 2020
Monika Rykowska
UN1F1ED2 Global Packaging Group rozgościł się w Prologis Park Łódź doradza AXI IMMO

Firma UN1F1ED², irlandzki producent i dystrybutor opakowań wynajął 6 700 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Prologis Park Łódź. W transakcji najemcy doradzała firma AXI IMMO.

UN1F1ED² to irlandzki producent i dystrybutor różnego rodzaju opakowań, który oferuje pełną paletę rozwiązań pomocniczych w tym design i dostarczanie gotowego produktu do klienta końcowego. Firma prowadzi działalność zaopatrując m.in. branże farmaceutyczną, medyczną, elektroniczną czy motoryzacyjną. UN1F1ED² realizuje zamówienia na kluczowych rynkach m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Holandii i Czechach oraz poprzez sieć strategicznych partnerstw utworzonych w Turcji, Chinach, a także w Polsce.

UN1F1ED² stawia na szybkie dostawy i dobry dojazd dla pracowników

„Wybierając magazyn, kierowaliśmy się naszą filozofią, która opiera się o trzech kluczowych założeniach, tj. dostarczenie najwyższej jakości produktów, maksymalnie krótki czas dostaw do naszych klientów, a także zagwarantowanie komfortowych warunków dla pracowników. Oferta Prologis Park Łódź spełniła wszystkie nasze wymagania, a dodatkowo powierzchnia była dostępna niemal od ręki, przez co mogliśmy zachować ciągłość prowadzonych dostaw”. – powiedział Adam Lipski, Operation Director, UN1F1ED2 Global Packaging Group.

Potwierdza to Kamila Pruk, Senior Leasing Manager Prologis i podkreśla: „Projektując Prologis Park Łódź koncentrowaliśmy się na potrzebach zarówno najemców jak i ich pracowników. Nasi klienci mają stałe wsparcie zespołu zarządców nieruchomości oraz obsługi technicznej parku, dzięki temu mogą szybko zadomowić się w magazynie i bez przeszkód zająć się realizacją zadań praktycznie już w chwili odebrania powierzchni”.

Nowoczesna powierzchnia dostępna w dobrej lokalizacji

Region Polski Centralnej to jedna z najlepszych lokalizacji do prowadzenia działalności produkcyjnej ze względu na dostępną infrastrukturę drogową i pracowników. Krzyżujące się tu autostrady i drogi ekspresowe sprawiają, że dostawcy mają 100% pewność terminowego dostarczenia towarów w każdy zakątek Polski czy ich eksportu na rynki europejskie. Dodatkowo sam region ma bardzo bogate tradycje produkcyjne, a w tym Łódź, która przez lata była kojarzona głównie z tą gałęzią gospodarki. Chcąc dalej rozwijać się na polskim rynku decyzja o wyborze Prologis Park Łódź była z pewnością dla firmy UN1F1ED² krokiem na przód. Dostępność powierzchni od zaraz i jej jakość były ważnymi dla Klienta czynnikami przy wyborze obiektu należącego do Prologis”. – dodał Hubert Wojtera, Dyrektor w dziale powierzchni magazynowych i logistycznych, AXI IMMO.

Miejski magazyn w Łodzi

Prologis Park Łódź to park magazynowy z reprezentacyjnymi biurami znajdujący się niecałe 13 km od centrum Łodzi w dzielnicy Widzew, a także zaledwie trzy kilometry od autostrady A1 (Katowice- Łódź-Gdańsk) oraz 21 kilometrów od węzła Stryków (skrzyżowanie autostrad A1 i A2).

Docelowa powierzchnia Prologis Park Łódź to 93 000 mkw., która została podzielona na trzy hale. Centrum wyposażone jest w nowoczesne rozwiązania, w tym, w system ESFR, energooszczędne oświetlenie LED oraz system „smart meteringu”, który pozwala na zdalne monitorowanie zużycia mediów. Najemcy w ramach oferty otrzymują również dostęp do dużego placu manewrowego, licznych miejsc parkingowych dla samochodów osobowych i ciężarowych, a także do całodobowej ochrony.

Dużą zaletą parku magazynowego Prologis Park Łódź jest także bezpośrednie sąsiedztwo z przystankami komunikacji miejskiej, co zapewnia szybki i łatwy dojazd osobom w nim zatrudnionym.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com