BekaertDeslee dalej w SEGRO Business Park Łódź, doradza AXI IMMO

AXI IMMO doradcą BekaertDeslee w transakcji przedłużenia umowy najmu


14 października 2020
Monika Rykowska
BekaertDeslee dalej w SEGRO Business Park Łódź, doradza AXI IMMO

Firma BekaertDeslee, producent poszyć do materacy, zdecydowała o przedłużeniu umowy najmu nieruchomości magazynowej, zlokalizowanej w SEGRO Business Park Łódź. Na terenie parku już od pięciu lat BekaertDeslee prowadzi swój zakład produkcyjny. W transakcji przedłużenia najmu klientowi doradzała agencja AXI IMMO.

BekaertDeslee w Łodzi od 2015 roku

Powierzchnia dedykowana BekaertDeslee przeznaczona jest na cele produkcyjne oraz biurowo-socjalne i liczy ponad 3 300 mkw. Od października 2015 roku, na terenie SEGRO Business Park Łódź, funkcjonuje jedyny polski oddział tego belgijskiego producenta komponentów do materacy.

Nasza działalność stale się rozwija, a wielkość produkcji wzrasta, nie bez znaczenia jest zatem dla nas elastyczne podejście SEGRO jako właściciela parku oraz atrakcyjna lokalizacja nieruchomości.”– mówi Nikita Naumov, Plant Manager Poland & Estonia, BekaertDeslee.

Grupa Bekaert Textiles została założona w 1892 roku w Belgii jako firma rodzinna specjalizująca się w produkcji tkanin materacowych. BekaertDeslee działa w 27 lokalizacjach na terenie 6 kontynentów, zatrudniając ponad 3500 osób i zapewniając spokojny sen 600 milionom ludzi każdej nocy. Obroty firmy oscylują w granicach 350 mln euro.

Strategiczna lokalizacja hali

Łódź to miasto, które wyróżnia się strategicznym położeniem na mapie Polski, dlatego stanowi doskonałą lokalizację dla powierzchni magazynowych. Cieszymy się z faktu, iż długofalowo realizując projekt dla BekaertDeslee możemy przyczynić się do rozwoju naszego klienta, jak również z tego, że firma postanowiła ponownie nam zaufać„.– mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

Zlokalizowany po wschodniej stronie Łodzi park magazynowy SEGRO Business Park Łódź to doskonała lokalizacja dla firm, które poszukują komfortowego połączenia z autostradą A1. Ponadto w relatywnie bliskiej odległości tj. około 20 km znajdują się dodatkowo dwie inne kluczowe arterie komunikacyjne Polski. To autostrada A2 i droga ekspresowa S8. Obie trasy umożliwiają swobodny transport na wschód w kierunku Warszawy i na Zachód do Wrocławia i Poznania, a potem do Niemiec”. – powiedział Hubert Wojtera, Associate Director, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.

Magazyny SEGRO w Łodzi

SEGRO Business Park Łódź jest zlokalizowany blisko centrum Łodzi. Magazyny znajdują się w odległości 2 km od autostrady A1, 18 km od S8 w kierunku Wrocław – Drezno – Monachium oraz 23 km od odcinka autostrady A2 relacji Warszawa-Poznań-Berlin.

Oferowane przez dewelopera SEGRO magazyny do wynajęcia w Łodzi pozwalają na swobodną komunikację z każdym regionem Polski. Park oferuje standardowe powierzchnie magazynowe, jak również magazyn typu SBU o wysokim standardzie, w którym znajdują się mniejsze powierzchnie magazynowe oraz wystawienniczo-biurowe.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com