AXI IMMO z dwiema nagrodami CiJ Awards 2016
AXI IMMO w tegorocznej edycji konkursu CiJ Awards 2016 otrzymało 2 nagrody w kategoriach Best Warehouse Power Broker Team of the Year i Local Power Broker Team of the Year. Tytuł dla najlepszego zespołu na rynku magazynowym firma zdobyła po raz pierwszy, natomiast dla najlepszej lokalnej agencji po raz piąty z rzędu.

AXI IMMO z dwiema nagrodami CiJ Awards 2016
CiJ Awards to międzynarodowy konkurs, który na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce jest organizowany od 15 lat. Nagrody CiJ Awards są przyznawane jako dowód uznania osiągnięć we wszystkich najważniejszych kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości, w tym m.in. doradcom, deweloperom i inwestorom. Wręczenie nagród CiJ Awards 2016 odbyło się podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Westin 9 listopada br.
Od kilku lat udaje nam się utrzymać wiodącą pozycję w sektorze nieruchomości komercyjnych. Skutecznie rywalizujemy i wygramy na konkurencyjnym rynku. Nagrody dla najlepszego zespołu na rynku nieruchomości magazynowych i dla najlepszej lokalnej agencji są dla nas wyjątkowym wyróżnieniem. Cieszymy się, że nasza praca, osiągnięcia i jakość usług znalazły uznanie naszych klientów i partnerów biznesowych – komentuje Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.
AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych, doradztwo inwestycyjne oraz zarządzanie nieruchomościami. Firma posiada biuro centralne w Warszawie oraz oddziały w Katowicach i Wrocławiu.
CEE CiJ Journal jest prestiżowym, wydawanym w kilkunastu krajach miesięcznikiem związanym z sektorem nieruchomości. CiJ Awards to jedna z najbardziej popularnych gal branżowych.
Ostatnie artykuły
9 października 2025
EXPO REAL 2025: z fazy przetrwania w stronę selektywnego ożywienia
Targi EXPO REAL 2025 Monachium komentuje Renata Osiecka, właścicielka i partner zarządzająca, AXI IMMO.
3 października 2025
Rozpoczęła się budowa UrbanBox Park Gliwice
ILD, deweloper powierzchni przemysłowych, buduje UrbanBox Park Gliwice – innowacyjny kompleks SBU. Obiekt powstaje przy autostradach A1 i A4, blisko centrum Gliwic.
5 września 2025
AXI IMMO doradcą mLeasing sprzedającego Dom Dochodowy w Warszawie przy Placu Trzech Krzyży
Dom Dochodowy w Warszawie sprzedany do Generali Fond Realit.
28 sierpnia 2025
Ekspansja o 15000 mkw. MR.DIY w parku Hillwood Zgierz do ponad 27000 mkw., doradza AXI IMMO
MR.DIY po raz drugi zdecydowała się na ekspansję i podpisała umowę najmu na blisko 15 000 mkw.