AXI IMMO powiększa dział Industrial
Silne wsparcie w AXI IMMO otrzymał dział Industrial.
Do zespołu AXI IMMO – eksperta w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, dołączyły trzy nowe osoby. Nowym Dyrektorem Industrial & Logistic został Michał Śniadała. Ponadto, dział powiększył się o dwie nowe specjalistki. Katarzyna Żbikowska i Danuta Dzierżak objęły funkcję Senior Consultant & Logistic.
“Doradztwo w sektorze przemysłowo-magazynowym jest silnym punktem w działalności naszej firmy. Stale zwiększający się zakres projektów i dalszy rozwój firmy według przyjętej strategii biznesowej sprawił, że zdecydowaliśmy się na zatrudnienie nowych osób” – powiedziała Renata Osiecka, Partner Zarządzający AXI IMMO.
Michał Śniadała – Dyrektor Industrial & Logistic AXI IMMO
Michał Śniadała ma wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości magazynowych. W AXI IMMO jego głównym zadaniem jest wsparcie działu Industrial i doradztwo najważniejszym klientom z sektora magazynowo-logistycznego. Michał pracował w agencjach CBRE, Cushman & Wakefiled oraz King Strurge. Swoją karierę zaczynał w firmie logistycznej Vos Logistics. Reprezentował m.in. takie firmy jak: Pepsico, Navo, Dachser, Optimum Distribution i wiele innych.
Katarzyna Żbikowska – Senior Consultant Industrial & Logistic AXI IMMO
Katarzyna Żbikowska związana jest z branżą nieruchomości magazynowo-logistycznych od ponad 5 lat. Doświadczenie zdobywała doradzając klientom w agencjach pośrednictwa nieruchomości Jartom i Emmerson. Na stanowisku Senior Consultant Industrial & Logistic w AXI IMMO zajmuję się wsparciem klientów w zakresie najmu powierzchni magazynowej i przemysłowej. Katarzyna jest absolwentką UMK w Toruniu, gdzie studiowała na kierunku Inwestycje i Nieruchomości.
Danuta Dzierżak – Senior Consultant Industrial & Logistic AXI IMMO
Danuta Dzierżak karierę zaczynała w sektorze przemysłowym w firmie Messer Polska jednym z największych dystrybutorów gazów technicznych, specjalnych i medycznych. Następnie związane była z deweloperem powierzchni magazynowych firmą SEGRO, gdzie odpowiedzialna była za działania marketingowe. Doświadczenie jako konsultant ds. nieruchomości zdobywała pracując dla firmy Glob Nieruchomości. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie. W AXI IMMO zajmuje się wynajmem powierzchni magazynowo-przemysłowych.
Ostatnie artykuły
22 lipca 2026
Sale & leaseback – nieruchomość jako narzędzie finansowania rozwoju firmy
AXI IMMO odpowiada dlaczego coraz więcej firm wykorzystuje nieruchomości komercyjne jako źródło kapitału na inwestycje, ekspansję i transformację biznesu.
17 lipca 2026
Nowoczesne biura, które wspierają rekrutację i efektywność pracowników
Ekspert AXI IMMO wskazuje kluczowe trendy w poszukiwaniu nowej powierzchni biurowej
14 lipca 2026
AXI IMMO wspiera rozwój firmy UDH w nowym regionie Polski
Importer i dystrybutor markowych napojów i żywności wynajmuje 1400 mkw. w Park Rysy Kraków
16 czerwca 2026
AXI IMMO doradza Logfret Poland. Firma wprowadza się do SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn
4900 mkw. dla międzynarodowego operatora logistycznego przy wsparciu doradczym AXI IMMO.



