Do zespołu AXI IMMO – eksperta w dziedzinie nieruchomości komercyjnych, dołączyły trzy nowe osoby. Nowym Dyrektorem Industrial & Logistic został Michał Śniadała. Ponadto, dział powiększył się o dwie nowe specjalistki. Katarzyna Żbikowska i Danuta Dzierżak objęły funkcję Senior Consultant & Logistic.

“Doradztwo w sektorze przemysłowo-magazynowym jest silnym punktem w działalności naszej firmy. Stale zwiększający się zakres projektów i dalszy rozwój firmy według przyjętej strategii biznesowej sprawił, że zdecydowaliśmy się na zatrudnienie nowych osób” – powiedziała Renata Osiecka, Partner Zarządzający AXI IMMO.

Michał Śniadała – Dyrektor Industrial & Logistic AXI IMMO

Michał Śniadała ma wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości magazynowych. W AXI IMMO jego głównym zadaniem jest wsparcie działu Industrial i doradztwo najważniejszym klientom z sektora magazynowo-logistycznego. Michał pracował w agencjach CBRE, Cushman & Wakefiled oraz King Strurge. Swoją karierę zaczynał w firmie logistycznej Vos Logistics. Reprezentował m.in. takie firmy jak: Pepsico, Navo, Dachser, Optimum Distribution i wiele innych.

Katarzyna Żbikowska – Senior Consultant Industrial & Logistic AXI IMMO

Katarzyna Żbikowska związana jest z branżą nieruchomości magazynowo-logistycznych od ponad 5 lat. Doświadczenie zdobywała doradzając klientom w agencjach pośrednictwa nieruchomości Jartom i Emmerson. Na stanowisku Senior Consultant Industrial & Logistic w AXI IMMO zajmuję się wsparciem klientów w zakresie najmu powierzchni magazynowej i przemysłowej. Katarzyna jest absolwentką UMK w Toruniu, gdzie studiowała na kierunku Inwestycje i Nieruchomości.

Danuta Dzierżak – Senior Consultant Industrial & Logistic AXI IMMO

Danuta Dzierżak karierę zaczynała w sektorze przemysłowym w firmie Messer Polska jednym z największych dystrybutorów gazów technicznych, specjalnych i medycznych. Następnie związane była z deweloperem powierzchni magazynowych firmą SEGRO, gdzie odpowiedzialna była za działania marketingowe. Doświadczenie jako konsultant ds. nieruchomości zdobywała pracując dla firmy Glob Nieruchomości. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie. W AXI IMMO zajmuje się wynajmem powierzchni magazynowo-przemysłowych.