AXI IMMO dla biurowej części Centrum Kowale

Centrum Kowale zyskuje kolejnego najemcę. AXI IMMO – wyłączny broker inwestycji, pośredniczył w najmie powierzchni biurowej na terenie Centrum Kowale.


18 lipca 2012
Monika Rykowska
AXI IMMO

Centrum Kowale to nowa inwestycja typu convenience shopping center na terenie Trójmiasta, powstająca wśród dużych osiedli mieszkaniowych i w sąsiedztwie dzielnic zamieszkałych przez kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców. Komercjalizacją obiektu na wyłączność zajmuje się AXI IMMO – ekspert w dziedzinie nieruchomości komercyjnych. Firma odpowiada za kompleksową komercjalizację obiektu: zarówno jego części handlowej, jak i biurowej.

Pierwszym najemcą biurowym inwestycji jest Centrum Diagnostyki Medycznej Endomed. CDM Endomed wynajął powierzchnię 456 mkw. w budynku biurowym, będącym integralną częścią Centrum Kowale. Endomed to centrum medyczne zapewniające specjalistyczną opiekę ambulatoryjną i zatrudniającym wysoko wykwalifikowanych lekarzy. Centrum wykonuje badania laboratoryjne, zabiegi pielęgniarskie oraz badania i testy genetyczne.

AXI IMMO jest wszechstronnym ekspertem w dziedzinie nieruchomości komercyjnych. Naszym klientom oferujemy wsparcie zarówno w sektorze retail, jak i biurowym – powiedziała Renata Osiecka, Dyrektor Zarządzająca AXI IMMO. – Powierzchnie biurowe na terenie Centrum Kowale reprezentują wysoką jakość i znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji. Jesteśmy przekonani, że kolejne firmy, które zdecydują się na wynajęcie powierzchni biurowej w Centrum Kowale, będą zadowolone z wyboru.

Wśród najemców handlowych Centrum Kowale znajdują się: hipermarket Tesco, restauracja Ganesh, punkt obsługi klienta sieci Play, ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych PEPCO, salon optyczny Main Optic, punkt Kolporter, sklep z produktami dla zwierząt Zoolandia, apteka Familia oraz punkt usług krawieckich. Łączna powierzchnia usługowa centrum wyniesie 6 000 mkw. Otwarcie Centrum Kowale jest planowane na IV kwartał 2012 r. Za komercjalizację obiektu odpowiada AXI IMMO. Firma na bieżąco prowadzi rozmowy z kolejnymi najemcami.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com