+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

W Łomży powstanie galeria

Galeria Narew będzie największym centrum w całym regionie. Ma już prawomocne pozwolenie na budowę. Prace ruszą 10 listopada.

Powierzchnia użytkowa galerii wyniesie blisko 62 tys. mkw. z czego część handlowa zajmie 46,2 tys. mkw. Obiekt pomieści również parking na 1280 samochodów. Koszt całej inwestycji szacowany jest na około 69 mln EUR, z czego na dotychczasowe przygotowania wydano już blisko 14 mln EUR. Na parterze znajdzie się m.in. pasaż handlowy na około 100 sklepów, hipermarket budowlany Castorama o powierzchni około 10 tys. mkw., a także hipermarket spożywczy o tej samej powierzchni. W obiekcie będzie także kino, centrum rozrywkowe i market RTV/AGD. Znajdzie się też miejsce dla gastronomii.

Inwestorem galerii jest grupa polskich przedsiębiorców. W ciągu najbliższych dwóch tygodni do udziałowców przedsięwzięcia dołączy również zagraniczna spółka. Inwestorzy Galerii Narew na razie nie ujawniają jej nazwy. Zrobią to z chwilą podpisania negocjowanej właśnie umowy. (…),Źródło: Puls Biznesu, www.pb.pl

Powiązane wpisy

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial