Przeniesienie oddziału Hellmann Worldwide Logistics Polska na Górnym Śląsku z ul. Zagórskiej 159 do centrum logistycznego ProLogis Park Chorzów planowane jest na początek października br.

O wyborze miejsca na nową siedzibę oddziału zadecydowały przede wszystkim lokalizacja Parku, w samym centrum aglomeracji śląskiej oraz standard usług gwarantowany przez firmę Prologis, z którą Hellmann Worldwide Logistics Polska współpracuje już od kilku lat, m.in. we Wrocławiu i w Gdańsku.

Podpisana między stronami umowa wynajmu obejmuje magazyn klasy A o łącznej powierzchni ok. 5 300 m2 oraz prawie 600 m2 powierzchni biurowej, która będzie wybudowana specjalnie dla Hellmann Worldwide Logistics Polska oraz zaaranżowana według jej potrzeb.

Oddział na Górnym Śląsku jest jednym z ośmiu na terenie całego kraju. Jestem głęboko przekonany, że nowa lokalizacja na południu Polski przyczyni się do rozwoju naszej firmy, pozytywnie wpłynie na podniesienie satysfakcji naszych Klientów i jakość świadczonych przez nas usług – mówi Juliusz Skurewicz, Prezes Hellmann Worldwide Logistics Polska.

ŹRÓDŁO: Puls Biznesu, www.pb.pl