Do 31 maja br. zostanie przekazana do użytkowania najemcom Hala A w szczecińskiej inwestycji North-West Logistic Park. Rozpoczęcie budowy kolejnej hali nastąpi w III kwartale 2013 roku.

30 kwietnia zakończono roboty budowlane. Obecnie prowadzone są prace związane z uzyskaniem pozwoleń na użytkowanie obiektu. Najemcami Hali A są firmy Premium Distributors Sp . z o. o. oraz IQ Metal Polska Sp. z o.o. Premium Distributors z Grupy Eurocash to największa sieć dystrybucji alkoholu w Polsce. Zaopatruje sklepy detaliczne oraz segment HoReCa. Spółka podpisała umowę na najem 2700 mkw.

Drugi najemca to firma IQ Metal Polska działająca w sektorze obróbki metali. Posiada główną siedzibę w Hasselager w Danii. Spółka podpisała umowę na najem 2 050 mkw.

becnie do wynajęcia w obiekcie pozostało 1 980 mkw. powierzchni. W związku z tym prowadzone są dalsze negocjacje z kilkoma zainteresowanymi najmem firmami. North-West Logistic Park to pierwszy w Szczecinie park logistyczny klasy A. Inwestorem kompleksu, którego budowa ruszyła jesienią ubiegłego roku jest spółka North-West Logistic Park Sp. z o.o.

 

Źródło:www.propertynews.pl