Na początku br. firma AXI IMMO rozpoczęła wdrażanie nowej strategii biznesowej, uwzględniającej rozwój firmy w sektorach nieruchomości biurowych i handlowych. W związku z sukcesami odnoszonymi w nowych sektorach działalności, AXI IMMO rozbudowuje swoje struktury. Nowi specjaliści w dziale Industrial i Office dołączą do zespołu ekspertów nieruchomości firmy.

Z początkiem listopada br. do zespołu AXI IMMO dołączyły dwie nowe specjalistki. Agnieszka Góźdź, która objęła stanowisko Senior Consultant Industrial&Logistic oraz Edyta Strzebońska – stanowisko Senior Office Consultant.

“Naszym celem i ambicją jest świadczenie kompleksowych usług na jak najwyższym poziomie we wszystkich obszarach naszej działalności. Dlatego poszerzamy nasz zespół o wysokiej klasy specjalistów.” – powiedziała Renata Osiecka, Partner Zarządzający AXI IMMO.

Agnieszka Góźdź –Senior Consultant Industrial & Logistic AXI IMMO

Agnieszka Góźdź ma 5-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Agencji Nieruchomości Emmerson, gdzie pełniła stanowisko Commercial Properties Specialist, w Panattoni Poland, w Agencji Nieruchomości Couderq and Partners oraz w King Sturge, gdzie zajmowała się m.in. najmem powierzchni magazynowych. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Kent College w Sydney oraz Prywatnej Wyższej Szkoły Biznesu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie. W AXI IMMO odpowiedzialna będzie za reprezentowanie klientów z branży produkcyjnej i logistycznej.

Edyta Strzebońska –Senior Office Consultant AXI IMMO

Edyta Strzebońska jest związana z branżą nieruchomości komercyjnych od 4 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Horizon Plaza na stanowisku Leasing Specialist oraz w Agencji Nieruchomości Ober Haus, gdzie zajmowała stanowisko Commercial Real Estate Broker. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami. Będzie doradzać i reprezentować najemców w zakresie najmu powierzchni biurowych oraz koordynować procesy związane z negocjacjami umów.