7000 mkw. magazynu dla Reslogistic w Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi

AXI IMMO doradcą Reslogistic w transakcji najmu


10 października 2019
Monika Rykowska
7000 mkw. magazynu dla Reslogistic w Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi, doradza AXI IMMO
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Reslogistic należąca do grupy Rybexim, wynajęła 7 000 mkw. powierzchni magazynowej w Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi. Firma jest liderem w obsłudze procesów logistycznych oraz magazynowania w południowo-wschodniej części Polski. W transakcji najmu wspierała klienta firma AXI IMMO Group.

Marka Reslogistic powstała na fundamencie rodzinnej firmy Rybexim. Dziś firma jest doświadczonym operatorem logistycznym, który świadczy kompleksowe usługi w zakresie logistyki magazynowej. Reslogistic oferuje obsługę magazynowo-logistyczną. Obejmuje ona logistykę POSM, w szczególności mebli ogrodowych, sprzętu chłodniczego oraz materiałów marketingowych dla firm z branży FMCG. Firma współpracuje m.in. z wiodącymi firmami piwowarskimi nie tylko w zakresie logistyki i składowania towaru, ale również jego serwisowania. Od 1999 r. jest operatorem logistycznym mi.in. Grupy Żywiec, a także Kompanii Piwowarskiej.

Reslogistic na Śląsku

Firma zdecydowała się na najem dodatkowej powierzchni magazynowej z uwagi na rosnące zainteresowanie usługami firmy ze strony nowych kontrahentów, jak i poszerzający się zakres współpracy z obecnymi partnerami. Firma Reslogistic podjęła tym razem decyzję o najmie powierzchni magazynowej w województwie śląskim. W nowym centrum magazynowym Reslogistic będzie dysponowała 7 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, w tym 200 mkw. biura.

Zdecydowaliśmy się na najem powierzchni w Alliance Silesia Logistics Center, z uwagi na bardzo atrakcyjną ofertę, zarówno pod względem finansowym jak i też lokalizację parku.” – komentuje Andrzej Szlęzak, Dyrektor ds. Logistyki w firmie Reslogistic.

Dla klienta, który dysponuje już własnymi parkami, kluczowe było wynajęcie powierzchni magazynowej w lokalizacji, która zapewni możliwość efektywnej obsługi klientów w regionie Śląska.  Alliance Silesia Logistics Center to park z doskonałym dostępem do najważniejszych autostrad i dróg szybkiego ruchu, ale też regionalnych szlaków drogowych” – dodaje Tomasz Rąba – Senior Consultant Industrial & Logistic w AXI IMMO Group.

Centrum logistyczne Alliance Silesia Logistics Center Czeladź

Alliance Silesia Logistics Center to aż 90,000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oferowanej w ramach 7 hal. Park zlokalizowany jest 10 km od centrum Katowic, 500 m od drogi krajowej nr 86. Ma doskonałe połączenie z najważniejszymi autostradami i drogami transportu publicznego w Polsce.

Alliance Silesia Logistics Center posiada własny wewnętrzny system dróg, parkingi przeznaczone dla wielu użytkowników, drogi pożarowe oraz zaawansowaną infrastrukturę, obejmującą najwyższej klasy systemy telekomunikacyjne.

O AXI IMMO

Agencja nieruchomości AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych. Firma doradza przy wynajmie, zakupie i sprzedaży nieruchomości magazynowych, biurowych, gruntów inwestycyjnych, a także zarządza powierzchniami magazynowymi i biurowymi. W ramach oferty AXI IMMO świadczy usługi zarządzania łańcuchami B2B i B2C. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego.

AXI IMMO Group prowadzi aktywną działalność międzynarodową, współpracując z europejskimi i światowymi organizacjami oraz towarzystwami specjalistycznymi. Więcej o międzynarodowym doradztwie AXI IMMO czytaj tutaj.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com