+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Biura do wynajęcia Warszawa-Włochy - najnowsze oferty

Biura do wynajęcia dzielnicy Warszawa Włochy znajdują się wzdłuż ul. Żwirki i Wigury, ul. Łopuszańskiej, Al. Krakowskiej i Al. Jerozolimskich.

Nieruchomości biurowe w dzielnicy Włochy to nowoczesne parki biznesowe przeznaczone dla różnego profilu najemców, dla których duże znacznie ma bliskość lotniska. Dzielnica dobrze jest połączona z innymi częściami miasta gęstą siecią autobusową i linią tramwajową wzdłuż Al. Krakowskiej, ponadto do centrum można dojechać kolejką miejską SMK lub Kolejami Mazowieckimi.

Najnowsze oferty z Warszawa-Włochy – powierzchnie biurowe

Biura do wynajęcia w Warszawie ul. Popularna 1880 mkw.

Biura do wynajęcia w Warszawie ul. Popularna

Biura do wynajęcia w Warszawie ul. Popularna 1880 mkw.

Polecane biura do wynajęcia w Warszawie ul. Popularna, znajdują się w budynku biurowym zlokalizowanym blisko Al. Jerozolimskich.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Powierzchnie Biurowe w regionie znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu , jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Powierzchnie Biurowe .