+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Nowe projekty w mało popularnych lokalizacjach

Panattoni wybuduje park magazynowy w Lublinie w ramach projektu Panattoni Park Lublin. To kolejny projekt w niekonwencjonalnej lokalizacji.

indeks

 

Planowany projekt zostanie zrealizowany przy ul. Męczenników Majdanka wLublinie. Działka została zakupiona od lubelskiego Uniwersytetu Przyrodniczego – jest to grunt o metrażu 17 ha. Całkowita powierzchnia parku magazynowego obejmie ponad 70 000 mkw, wpisując się tym samym na listę największych parków magazynowych w pobliskich regionach.  Wartość umowy przekracza 4,5 mln EUR netto.

To kolejny projekt Panattoni w niekonwencjonalnej lokalizacji – na terenie Rzeszowa powstaje park logistyczny Panattoni Park Rzeszów, który docelowo obejmie 39 tys. mkw; w ramach pierwszego etapu powstanie 28 tys. mkw powierzchni magazynowej.  To pierwszy tego typu duży projekt na terenie województwa podkarpackiego. Obiekt oddany będzie do użytku w 3 kwartale 2015 roku. Generalnym wykonawcą jest firma Goldbeck świadcząca usługi w zakresie projektowania, budowania i obsługi budynków biurowych, hal i parkingów.

 

 

Powiązane wpisy

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial