+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Wrocław » Legnica

Magazyny do wynajęcia – Wrocław – Legnica

Legnica

Legnica to miasto położone 70 km na zachód od Wrocławia. W regionie prężnie działa Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, gdzie swoje siedziby ma wiele firm produkcyjnych. Magazyny do wynajęcia w mieście to głównie obiekty B-klasowe prywatnych właścicieli.

Najnowsze oferty z Legnica – powierzchnie magazynowe

Chłodnia z mroźnią do wynajęcia w Legnicy 1 599 mkw

magazyn_do_wynajecia_legnica_chlodnia

Chłodnia z mroźnią do wynajęcia w Legnicy 1 599 mkw

Obiekt magazynowy z chłodnią i mroźnią do wynajęcia w Legnicy, województwo dolnośląskie. Powierzchnia modułu I: 929 mkw (chłodnia), powierzchnia modułu II: 670 mkw (w tym chłodnia: 345 mkw).

(więcej…)

Magazyn do wynajęcia w Legnicy 3 800 mkw

Legnica_duzy_1

Magazyn do wynajęcia w Legnicy 3 800 mkw

Obiekt magazynowy do wynajęcia w Legnicy. Całkowita powierzchnia do wynajęcia: 3 800 mkw. Możliwość podziału powierzchni na następujące moduły: 2 550 mkw i 1 250 mkw.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Jest to lokalizacja, która w pierwszej kolejności jest rozpatrywana przez zagraniczne firmy zainteresowane organizacją dystrybucji z Polski na Europę Zachodnią. Kluczowe atuty rynku, które wpływają na wzrost popytu w regionie to: rozwinięta infrastruktura, dostępność dobrej jakości gruntów pod inwestycje przemysłowe, atrakcyjna lokalizacja względem innych europejskich państw, strefa ekonomiczna i długa lista firm obecnych w strefie z różnych branż (FMCG, produkcja, motoryzacja, IT), prężnie działający samorząd, dość duży rynek wewnętrzny oraz oferta kulturalno-społeczna Wrocławia. Posiadamy dużą bazę ofert wynajmu magazynów i obiektów produkcyjnych na terenie województwa dolnośląskiego; oferujemy doradztwo w zakresie znalezienia idealnej powierzchni a także pomoc przy negocjacji korzystnych warunków najmu.