+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Trójmiasto » Pruszcz Gdański

Magazyny do wynajęcia Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański do dynamicznie rozwijająca się gmina położona 10 km na południe od Trójmiasta. Projekty magazynowe w tej lokalizacji rozwija firma Segro i 7R. Wynajem magazynów w rejonie miasta Pruszcz Gdański ma istotną zaletę – lokalizacja blisko autostrady A1 oraz obwodnicy Trójmiasta.

Najnowsze oferty z Pruszcz Gdański – powierzchnie magazynowe

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Segro Logistics Park Gdańsk

Segro Logistic Park Gdańsk

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Segro Logistics Park Gdańsk

Nowoczesne powierzchnie magazynowe bezpośrednio przy A1/S6. Możliwość budowy obiektów magazynowo-produkcyjnych typu BTS (built-to-suit).

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Trójmiejski rynek nowoczesnych powierzchni magazynowo-produkcyjnych jest stosunkowo młodym rynkiem i wkracza dopiero w fazę dynamicznego rozwoju. Trójmiasto oferuje obecnie niewiele nowoczesnej powierzchni przemysłowej i logistycznej do wynajęcia, jednak dzięki planowanej rozbudowie najnowocześniejszego terminala kontenerowego w Polsce (DCT Gdańsk) i budowie drogi ekspresowej S6 w kierunku Niemiec może stopniowo zwiększać swoją pozycję na rynku magazynowo-przemysłowym, także w regionie Obwodu Kaliningradzkiego i Państw Bałtyckich. Gwarantujemy profesjonalne usługi doradcze w zakresie poszukiwań magazynu do wynajęcia w Gdańsku i okolicach, a także pomoc przy negocjacjach jak najkorzystniejszej umowy najmu.