Warszawa: Techland na dłużej w Gdański Business Center

Renegocjacje umowy najmu powierzchni biurowej


6 kwietnia 2021
Monika Rykowska
Warszawa: Techland na dłużej w Gdański Business Center
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Techland, polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i wydawaniem gier komputerowych, zdecydowało się przedłużyć umowę najmu 900 mkw. przestrzeni biurowej w kompleksie Gdański Business Center w Warszawie. Inwestycja, która oferuje ponad 100 tys. mkw. powierzchni komercyjnej, wchodzi w skład portfolio Savills Investment Management. Podczas transakcji, najemcy doradzała firma AXI IMMO.

Techland to polski niezależny producent, gier klasy AAA dostępnych na PC, Sony PlayStation oraz rodzinę urządzeń Xbox One, w tym Xbox One X. Założona w 1991 r. firma zatrudnia obecnie prawie 400 profesjonalistów rozlokowanych w trzech biurach w Polsce – Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie i Wrocławiu. Wśród najpopularniejszych tytułów Techlandu znajdują się Dead Island,  seria Call of Juarez czy Dying Light, które pokochały miliony graczy na całym świecie.

900 mkw. powierzchni biurowej w bardzo dobrej lokalizacji dla pracowników

Firma Techland wybrała na swoje biuro jeden z kluczowych punktów komunikacji zbiorowej w Warszawie. Okolice Dworca Gdańskiego zapewniają dostęp do wszystkich środków transportu miejskiego. W pobliżu kompleksu Gdański Business Center znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, kolej dalekobieżna umożliwiająca swobodny dojazd dla pracowników mieszkających poza aglomeracją warszawską, a także stacja pierwszej linii metra Dworzec Gdański. Dodając do tego zielone otoczenie budynków i bogatą ofertę okolicznych usług, otrzymujemy wręcz idealne warunki do pracy – komentuje Emil Chwieduk, Starszy Negocjator w Dziale Powierzchni Biurowych, AXI IMMO.

Biura w Warszawie, blisko metra i wiele innych atutów

Gdański Business Center to nowoczesny kompleks czterech budynków biurowych klasy A, położony w warszawskiej dzielnicy Śródmieście, na północ od centrum stolicy, oferujący 101 tys. mkw. powierzchni komercyjnej. Poza przestrzeniami biurowymi, na terenie inwestycji są także restauracje, kawiarnie, salony kosmetyczne, przedszkole, centrum medyczne i klub fitness Zdrofit. Jest także ogólnodostępny dziedziniec z elementami zieleni i małej architektury. Do dyspozycji najemców kompleksu są również tarasy zlokalizowane na wyższych piętrach budynków. W Gdański Business Center znajduje się także 1379 miejsc parkingowych podziemnych i 76 naziemnych. Nieruchomość wyróżnia także infrastruktura dla rowerzystów z 416 stojakami rowerowymi, szatniami i prysznicami.

Gdański Business Center znajduje się tuż przy stacji pierwszej linii metra Dworzec Gdański oraz przy dworcu kolejowym PKP Warszawa Gdańska. W pobliżu kompleksu jest również wiele przystanków autobusowych, tramwajowych oraz punktów wypożyczania rowerów miejskich, co gwarantuje doskonałą komunikację z innymi dzielnicami Warszawy.

Inwestycja mogąca pochwalić się certyfikatem środowiskowym BREEAM na poziomie Excellent, została zakupiona przez Savills Investment Management w imieniu jednego z globalnych funduszy emerytalnych.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com