Panattoni z trzecią realizacją dla Flex w tym roku – firma wynajmie 28 000 mkw. Panattoni Park Łódź A1 w całości skomercjalizowany

AXI IMMO ponownie doradza FLEX


19 grudnia 2022
Monika Rykowska
AXI IMMO ponownie doradza FLEX
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Panattoni, lider rynku powierzchni przemysłowych w Europie, z kolejną realizacją dla firmy Flex – globalnego dostawcy urządzeń i technologii. Umowa najmu objęła łącznie 28 000 m kw. na terenie Panattoni Park Łódź A1, gdzie firma zajmie zarówno powierzchnię magazynową i biurową. Najemcy doradzała agencja doradcza AXI IMMO.

Tegoroczna współpraca Panattoni z firmą Flex obejmuje rozpoczęcie rozbudowy fabryki w Tczewie oraz najem powierzchni magazynowej w Elblągu, z której przedsiębiorstwo skorzysta w lutym 2023 roku. Niedługo potem – w kwietniu 2023 r. – Flex rozpocznie dla jednego ze swoich klientów operacje logistyczne na blisko 30 000 m kw. w Panattoni Park Łódź A1. Lokalizacja w sąsiedztwie autostrady doskonale wpisała się w potrzeby firmy.

Firma FLEX w Panattoni Park Łódź A1

Firma FLEX od wielu lat jest bardzo aktywna w województwie łódzkim w zakresie akwizycji powierzchni logistycznej. W przypadku zawartej transakcji kluczowymi czynnikami były relatywnie nieduża odległość od siedziby głównej spółki, a także szybka możliwość objęcia magazynu. Klient miał sprecyzowane oczekiwania względem jakości powierzchni i jej standardu oraz możliwości rozwoju i atutów lokalizacyjnych, które oferuje Łódź i jej okolice,” wyjaśnia Hubert Wojtera, Dyrektor, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.

„Dostępność obiektów Panattoni w całej Polsce pozwala na rozwój naszych klientów w wielu lokalizacjach. Po realizacjach dla Flex na Warmii i Mazurach oraz Pomorzu przyszedł czas na Polskę Centralną, która zapewnia doskonałe połączenie z kluczowym ośrodkami logistycznymi w kraju i Europie. Wiele wspólnych działań w tak krótkim okresie, to także najlepsze możliwe potwierdzenie naszej elastyczności i możliwości adaptacyjnych. W końcu dla firmy Flex dostarczamy powierzchnie pod różne procesy – zarówno magazynowania, logistyki, jak i produkcji”.  mówi Jakub Kaczorek, Leasing Manager w Panattoni.

Nowoczesny park magazynowy Panattoni Park Łódź A1

Inwestycja, z której korzysta m.in. firma FLEX, zlokalizowana jest w Woli Rakowej tuż przy autostradzie A1 oraz w odległości zaledwie 15 km od centrum Łodzi. Ponadto główny węzeł autostradowy w Polsce A1/A2 znajduje się zaledwie 30 km od parku. Ta idealna lokalizacja w centralnej części kraju zapewnia dogodną komunikację z największymi ośrodkami miejskimi.

Panattoni Park Łódź A1 to nowoczesny obiekt klasy A o powierzchni 55 000 m kw., który został już w całości skomercjalizowany. Z powierzchni korzysta m.in. globalna firma logistyczna, która prowadzi operacje dla E-leclerc – francuskiej sieci super- i hipermarketów.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com

Kontakt dla prasy

Monika Rykowska
PR & Marketing Director
+48 725 900 100
monika.rykowska@axiimmo.com