Dystrybutor bakalii firma HEBAR wynajmuje magazyn i biuro przy węźle Opacz-Kolonia S8/S2 w Warszawie. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma AXI IMMO.

Dynamicznie rozwijający się na polskim rynku dystrybutor bakalii firma HEBAR Sp. z o.o., zdecydował się na wynajęcie ponad 1300 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w prywatnej inwestycji firmy Italux zlokalizowanej tuż przy węźle Opacz-Kolonia w Warszawie. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma AXI IMMO.

Powstała w 2015 r. spółka HEBAR to kontynuator działalności gospodarczej obecnej na rynku od 1993 r. Przedsiębiorstwo od początku swojego funkcjonowania na polskim rynku zajmuje się sprowadzaniem, konfekcjonowaniem oraz sprzedażą bakalii, w tym suszonych owoców, orzechów, pestek i ziaren.

HEBAR optymalizuje i integruje procesy w nowym magazynie

– Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na polskim rynku, która pozwala nam zaplanować kolejne etapy rozwoju w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Zdecydowaliśmy się na relokację i konsolidację dotychczasowej powierzchni do jednego A-klasowego magazynu, który jest dobrze widoczny z obwodnicy Warszawy. Oceniliśmy, że nowa lokalizacja pozwoli nam na integrację i optymalizację procesów, poszerzenie oferty towarów i usług oraz dotarcie do większej liczby klientów – wyjaśnia Konrad Pych, właściciel HEBAR Sp. z o.o.

– Nowa lokalizacja zapewnia klientowi doskonałe warunki dystrybucyjne. Położenie obiektu tuż przy węźle Opacz-Kolonia na przecięciu dróg ekspresowych S2 i S7 umożliwia komfortowy transport na północ, południe i zachód Polski, a w perspektywie roku 2021 po ukończeniu i otwarciu Południowej Obwodnicy Warszawy również na wschód kraju. Optymalizacji ulegnie logistyka na terenie aglomeracji warszawskiej oraz województwa mazowieckiego – mówi Damian Kińczyk, konsultant w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, AXI IMMO.

– Podpisaliśmy umowę ze sprawdzoną na rynku firmą, która doceniła standard i lokalizację naszego obiektu. Liczymy, że jakość naszej współpracy jak i przyszły rozwój firmy HEBAR sprawią, że Klient zdecyduje się na rozszerzenie umowy o kolejne powierzchnie magazynowe ­– powiedziała Anna Strzelczyk, właściciel Italux.

O AXI IMMO

AXI IMMO oferuje usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, w tym: wynajem i zarządzanie powierzchniami magazynowymi i biurowymi, a także zakup i sprzedaż gruntów inwestycyjnych. W ramach oferty firma świadczy usługi zarządzania łańcuchami B2B i B2C. Największym atutem AXI IMMO jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego. Firma otrzymała tytuł najlepszej Lokalnej Agencji Roku w latach 2012 – 2019 w prestiżowym konkursie CiJ Awards organizowanym przez magazyn CEE CiJ Journal oraz nagrodę dla Najlepszego Zespołu w sektorze magazynowym w latach 2016 – 2017.